Opinie o wycieczce: Gruzja – Armenia.

Oto kilka opinii nadesłanych przez naszych Turystów. Więcej znajduje się tu: Opinie o naszym biurze oraz pod linkiem O biurze – na dole strony.

Mamy nadzieję, że pomogą Państwu w podjęciu decyzji o wyborze wycieczki.

 

Od wielu lat myśleliśmy o wyprawie do Gruzji i Armenii, ale ciągle był problem z wyborem biura podróży. Ostatecznie po selekcji różnych ofert, zdecydowaliśmy się na propozycję Krzysztof Matys Travel, co okazało się „strzałem w dziesiątkę”. Wyjazd spełnił nasze oczekiwania, organizacja była perfekcyjna, a przewodnictwo pana Krzysztofa i lokalnych przewodników rewelacyjne. Hotele dobre, a posiłki były serwowane w regionalnych i znakomitych restauracjach. Wobec powyższego rekomendujemy to biuro dla planujących wyjazd do Gruzji i Armenii.

– Wacław i Ryszarda z Zielonej Góry, rok 2014

 

Wycieczka do Gruzji i Armenii którą odbyliśmy we wrześniu ubiegłego roku w grupie ośmiorga Szczecinian – zorganizowana była perfekcyjnie, a pilot w Twojej osobie był świetnie przygotowany merytorycznie z olbrzymią wiedzą o krajach które zwiedzaliśmy.

Podobało nam się także Twoje podejście do całej grupy, która była większa niż ośmioro ze Szczecina-byłeś wesoły, dowcipny, taktowny ale trzymający dyscyplinę -i tak powinno być.

Dobór miejsc które zwiedzaliśmy, środków lokomocji, pilotów miejscowych a także kultowych lokalnych restauracji był wręcz idealny.

– Weronika i Włodzimierz Łyczywek, Szczecin

 

Panie Krzysztofie jesteśmy bardzo wdzięczni za wspaniałą wyprawę do Gruzji i Armenii.

Dzięki wszechogromnej wiedzy, jaką Pan dysponuje, te dwa kraje stały się nam  bliskie i urocze, a mieszkańcy byli na prawdę ciepli i serdeczni. To z pewnością Pan podróże do tej części świata uczynił absolutnie niezwykłymi i fascynującymi. Ta wyprawa – można ją nazwać śmiało – Wyprawą Życia na Kaukaz – zasługuje w pełni na takie określenie, ponieważ była wytrawną ucztą dla naszych wszystkich zmysłów. Pan Krzysztof zadbał o każdy szczegół doskonałej wycieczki tj. ambitna lekcja historii dziejów, kultury, architektury, obyczajów, a nawet literatury pięknej.

Maksyma: „Podróże kształcą” sprawdzi się tylko wtedy, gdy pojedzie się w świat z tak charyzmatycznym, doświadczonym i wręcz imponującym znawcą tematu danego regionu. Nam dane było eksplorować  w doskonałym stylu  Gruzję i Armenię! Całokształtu dopełniło smaczne jedzenie, wytworne trunki, dobra baza hotelowa, a także regionalna muzyka na  żywo, szczególnie występy zespołu artystów z Teatru Narodowego z Tbilisi.

Jeżeli ktoś chce zaplanować dobrze swój wolny czas i zyskać wiele niezapomnianych wrażeń, tym zajmie się zapewne doskonale Pan Krzysztof. Zasłużył naszym zdaniem na pełne zaufanie w tym zakresie.

Serdecznie pozdrawiamy.  30 czerwca 2014 r.

– Ludomira Wachowiak i Alek Stasiek

 

Pragnę podziękować za świetną organizacje wyprawy do Gruzji i Armenii w czerwcu br. Ze względu na sytuację na Ukrainie długo się zastanawiałam czy wybór tej trasy na pewno jest właściwy. Po powrocie nie mam najmniejszych wątpliwości, że wybór trasy i Biura był jak najbardziej słuszny. Profesjonalizm Pana Krzysztofa  i sposób przekazywania wiedzy historycznej, politycznej  jest godny podziwu. Urocze miejsca Gruzji i Armenii (m.in. trasa wzdłuż pasma Wielkiego Kaukazu) to uczta dla ducha, wspaniałe regionalne potrawy to uczta dla ciała (niektóre potrawy próbuję  wprowadzić do  menu w Polsce). Dużo podróżuję i z całą odpowiedzialnością mogę polecić Biuro Pana Krzysztofa (mam na oku już kolejną wyprawę i myślę, że będzie to  Biuro P. Krzysztofa).

– Jadwiga

 

Nasz wycieczka: GRUZJA – ARMENIA

 

Warto także zwrócić uwagę na standard, który oferujemy (hotele, posiłki, piloci/przewodnicy, program…). Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w osobnym artykule: Gruzja – Armenia, najważniejsze atuty wycieczki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Opinie o naszym biurze

Najnowsze komentarze

Newsletter