fbpx

Kontakt

TEL: 692 499 766, 731 765 001
lub: 85 742 90 16, 85 742 90 17
FAX: 85 742 90 15

E-MAIL: [email protected]

Krzysztof Matys Travel
poniedziałek – piątek: 09.00 – 17.00

ADRES:

ul. Mazowiecka 48 lok. U2
15-302 Białystok

Po 10 latach działalności w lokalu na ul. św. Mikołaja przenieśliśmy naszą siedzibę do nowego biurowca przy ul. Mazowieckiej 48.

Zobacz na mapie

Nr rachunku bankowego: 09 1140 2004 0000 3202 8306 2496. Nazwa: mBank.
Nr rachunku do przelewów walutowych:
Rachunek USD: 81 1140 2004 0000 3712 1777 5459
Rachunek EUR: 11 1140 2004 0000 3312 1777 5460
Nr SWIFT: BREXPLPWMBK
Szczegółowe dane dotyczące rachunku bankowego znajduje się w zakładce o biurze.

Więcej o nas (nazwa rejestrowa, wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki, gwarancja ubezpieczeniowa, przynależność do Polskiej Izby Turystyki, itd.) w zakładce O biurze.

Niżej znajdą Państwo kilka opinii o biurze, zamieszonych tu przez naszych Klientów. Więcej o tym, co sądzą turyści o wycieczkach Matys Travel przeczytają Państwo w dziale OPINIE.

 

Zapisz

12 odpowiedzi na “Kontakt”

 1. Tomek pisze:

  Panie Krzysztofie!
  Czytałem Pana Blogi i jestem pod wielkim wrażeniem jak ciekawie i zachęcająco pisze pan o swojej pracy i o krajach, które Pan odwiedził, jak dużo “sera” wkłada Pan w swoją pracę. Chciałem Panu podziękować za miły czas spędzony nad lekturą 🙂 Pozdrawiam gdziekolwiek Pan jest.

 2. Bahira pisze:

  Witam Pani Krzysztofie,
  Mam pytanie czy Meczet Al-Aksa jest dostepny do zwiedzania dla turystow nie muzulmanow?
  Pytam, gdyz bylam w Izraelu kilka lat temu i nie bylo go w programie wycieczki.

  Pozdrawiam,
  B

 3. Ola pisze:

  Wróciłam właśnie z Armenii. Wycieczka po tym kraju i Górskim Karabachu zorganizowana została perfekcyjnie. Po prostu nie ma się do czego choćby w najmniejszym stopniu przyczepić… 🙂 Fantastyczna opieka pilotów – Krzysztofa i Kariny, świetna baza hotelowa, pyszne posiłki, cudowna muzyka… Zadziwiająca wiedza Krzysztofa i umiejętność jej bezbolesnego przekazania.. Dyskrecja, życzliwość, wdzięk Kariny.. Cudowny czas, w oczach na długo zostaną krajobrazy i miejsca. Dziękuję z całego serca! Z tym Biurem choćby na koniec świata! Pozdrawiam serdecznie!

 4. Agnieszka Lulewicz pisze:

  Niedawno wróciliśmy z wycieczki po Mołdawii.Po raz kolejny biuro i pan Krzysztof Matys (jako pilot przewodnik) zabrali nas na niezapomniane wakacje ( byliśmy już razem z nimi w Gruzji).Nie chcę powielać komplementów pisanych powyżej ,ale wskazać na pewne niezaprzeczalne atuty wypraw z Matys Travel.Są to wyprawy dla każdego, dla ciekawego świata jak i już doświadczonego turysty. Tempo programu jest spokojne ,jednak pozwala maksymalnie czerpać z kultury, kuchni i wszelakiego bogactwa zwiedzanej krainy.Hotele są zawsze dobrze zlokalizowane i w wysokiej klasie jak na objazdowe wycieczki.Przewodnicy i piloci są wspaniali. Zarówno Gwanca Gbaridze( z którą byliśmy w Gruzji) jak i pan Krzysztof to wspaniali oratorzy, odpowiadają na każde pytanie przykuwając uwagę i nie pozwalając spać w autokarze.Dzięki małej liczbie uczestników w grupie ( zazwyczaj 16 osób ) każdy ma podwójne miejsce podczas podróży ( SUPER !!) . Zachęcam wszystkich, jeśli ktokolwiek myśli o kierunkach proponowanych przez biuro , nie ma co się zastanawiać tylko korzystać!!! Ceny nie są niskie, ale wyjazdy są tego warte. Być może małe lokalne biuro nie budzi państwa zaufani jednakuczestnicy ostatniej wyprawy to osoby ,które w większości już wielokrotnie wyjężdżały z panem Krzysztofem i wciąż wracają. Pozdrawiamy całe biuro Matys Travel.
  Agnieszka i Marek Luleiwcz

 5. Baranowski pisze:

  Witam Serdecznie

  Jestem zaintersowany Świętem Wina w Mołdawi
  czy organizuje pan takie wyjazdy ?
  chodzi o grupę 10 osób

 6. Beata Lutoborska-Majchrzak pisze:

  Właśnie wróciłam z wyprawy do Gruzji i Armenii. Wyjazd bardzo dobrze zorganizowany, wspaniały przewodnik- Jacek Świercz, świetny program. Jestem w pełni usatysfakcjonowana, biuro godne polecenia. Dziękuję bardzo- Beata Lutoborska-Majchrzak

 7. Ewa Szneider pisze:

  Jeśli chcesz być świadkiem powstawania nowego oceanu- jedź nad Bajkał!
  Jeśli chcesz napić się czystej wody z Bajkału-jedź tam!
  Jeśli chcesz wykąpać się w największym i najgłębszym jeziorze świata -jedź nad Bajkał!
  Jeśli chcesz nabrać pokory do odległości -jedź na Syberię !
  Jeśli chcesz poznać życie i zwyczaje gospodarzy Syberii, Buriatów -jedź tam!
  Jeśli chcesz zapłakać nad losem wszystkich tych , którzy byli tam wysyłani nie z własnej woli w celu katorżniczej pracy, skazanych na cierpienie i śmierć tylko dlatego że byli Polakami – jedź tam, tam nad Bajkał!
  Jeśli chcesz pokonywać przy bajkalskie odległości , jedyne w swoim rodzaju koleją transsyberyjską – jedź tam!
  Jeśli chcesz napić się wybornego destylatu o nazwie „Bajkał” -jedź nad Bajkał😊
  Z kim?
  Polecamy z biurem podróży Krzysztof Matys Travel z Białegostoku.

  Składamy podziękowania naszej pilotce Magdalenie Matys i przewodnikowi -pierwszemu ambasadorowi polskiej sprawy na Syberii- Pawłowi Kabelisowi z Irkucka to dzięki Waszemu zaangażowaniu wycieczka nad Bajkał była tak wspaniałym i niezapomnianym przeżyciem.
  Pozdrawiamy wszystkich uczestników wycieczki nad Bajkał „Bajkał marzenie podróżników” z przełomu sierpnia i września 2019 roku

  Ewa i Witek Szneider

 8. Grażyna i Piotr pisze:

  Kolejna wycieczka z biurem Krzysztof Matys Travel, tym razem do Macedonii i znowu ocena w samych superlatywach. Piękna trasa, również Część Macedonii wschodniej, fantastyczna opieka pilotów,przewodników, profesjonalny kierowca, wygodny duży autokar, nie wspominając o jedzeniu i wszelkiego rodzaju napitkach. Na każdej trasie można zasmakować w lokalnej kuchni. Macedonia, piękny kraj w którym dominują góry, malownicze jeziora, piękne klasztory, meczety i przyjaźnie nastawieni mieszkańcy. Muszę również wspomnieć o uczestnikach wycieczki, dzięki którym czas upływa w miłej atmosferze. Z każdej wycieczki organizowanej przez biuro Krzysztofa Matysa wracamy szczęśliwi, zrelaksowani, ze wspaniałymi wspomnieniami.Pozdrawiamy uczestników wycieczki ,organizatorów i czekamy na kolejne ciekawe wyprawy.Grażyna i Piotr.

 9. Agnieszka z Białegostoku pisze:

  Macedonia-kolejna podróż z Matys Travel ( to biuro uzależnia) , jak zwykle cudna wycieczka. Świetnie zagospodarowany czas , lokalni polscy przewodnicy, doskonała kuchnia, luksusowy autokar z rewelacyjnym kierowcą. To wszystko z Matys Travel. Kraina jest piękna o ciekawej historii. Anka Ochrydzianka i David Trajkowski (nasi piloci i przewodnicy) w ciekawy sposób zapoznali nas z całą Macedonią. Towarzystwo bardzo sympatycznych uczestników, niezastąpione. Bardzo dziękuję wszystkim za tak wspaniale spędzony czas. Polecam Matysów wszystkim spragnionym podróży. Biuro zasługuje na najwyższą, celującą ocenę.

 10. Marek Stano pisze:

  Biuro Matys Travel polecili nam znajomi. Nasze pierwsze podejście było w ubiegłym roku, planowaliśmy wyruszyć do Armenii ale plany pokrzyżowała pandemia. W tym roku wybraliśmy Gruzję i to był strzał w dziesiątkę. Wyprawa przygotowana perfekcyjnie, piękny kraj, wspaniała kuchnia, wino, a wisienką na torcie była nasza Przewodniczka, Gvantsa. Nieprzebrane pokłady wiedzy o historii, kulturze, zwyczajach, a przede wszystkim niesamowita empatia. To dzięki Gvantsie nasza grupa bardzo szybko się zgrała i wszyscy bardzo miło spędziliśmy czas na “Magicznych Bezdrożach Gruzji”. Już planujemy wspólne wyprawy w przyszłym roku, oczywiście z Biurem Matys Travel.
  Basia i Marek Stano

 11. Irmina Chomiuk pisze:

  Wróciłam z Portugalii.
  Przepiękna wycieczka.Doskonale ( zresztą jak zwykle ) zorganizowana.
  Program dopięty na ostatni guzik.Aż trudno wyobrazić sobie,że w ciągu niedługiego czasu można tyle zobaczyć.
  Było intensywne zwiedzanie,czas na odpoczynek i na degustację.
  Dodatkowy punkt programu ( Fatima ) na prośbę uczestników wycieczki został zorganizowany wzorcowo przez naszą Pilotkę Anię.
  Była doskonała jako przewodnik po Lizbonie -pasja,profesjonalizm,życzliwość,cierpliwość i wyrozumiałość.
  Także pozostałe punkty wycieczki realizowała perfekcyjnie.
  Dziękuję bardzo.Było cudnie !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinie o naszym biurze

Najnowsze komentarze

Newsletter