fbpx

Kontakt

TEL: 731 765 001
lub: 85 742 90 16, 85 742 90 17
FAX: 85 742 90 15

E-MAIL: [email protected]

Krzysztof Matys Travel
poniedziałek – piątek: 09.00 – 17.00
sobota: 10.00 – 14.00

ADRES:

ul. Mazowiecka 48 lok. U2
15-302 Białystok

Po 10 latach działalności w lokalu na ul. św. Mikołaja przenieśliśmy naszą siedzibę do nowego, eleganckiego biurowca przy ul. Mazowieckiej 48.

Zobacz na mapie

Nr rachunku bankowego: 32 1140 2017 0000 4202 0521 7122. Nazwa: mBank.
Nr rachunku do przelewów walutowych:
1. USD: 93 1140 2017 0000 4112 0134 4381.
2. EUR: 65 1140 2017 0000 4312 0134 4399.
Nr SWIFT: BREXPLPWMBK
Szczegółowe dane dotyczące rachunku bankowego znajduje się w zakładce o biurze.

Więcej o nas (nazwa rejestrowa, wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki, gwarancja ubezpieczeniowa, przynależność do Polskiej Izby Turystyki, itd.) w zakładce O biurze.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości


captcha

Zapisz

6 odpowiedzi na “Kontakt”

 1. Tomek pisze:

  Panie Krzysztofie!
  Czytałem Pana Blogi i jestem pod wielkim wrażeniem jak ciekawie i zachęcająco pisze pan o swojej pracy i o krajach, które Pan odwiedził, jak dużo „sera” wkłada Pan w swoją pracę. Chciałem Panu podziękować za miły czas spędzony nad lekturą 🙂 Pozdrawiam gdziekolwiek Pan jest.

 2. Bahira pisze:

  Witam Pani Krzysztofie,
  Mam pytanie czy Meczet Al-Aksa jest dostepny do zwiedzania dla turystow nie muzulmanow?
  Pytam, gdyz bylam w Izraelu kilka lat temu i nie bylo go w programie wycieczki.

  Pozdrawiam,
  B

 3. Ola pisze:

  Wróciłam właśnie z Armenii. Wycieczka po tym kraju i Górskim Karabachu zorganizowana została perfekcyjnie. Po prostu nie ma się do czego choćby w najmniejszym stopniu przyczepić… 🙂 Fantastyczna opieka pilotów – Krzysztofa i Kariny, świetna baza hotelowa, pyszne posiłki, cudowna muzyka… Zadziwiająca wiedza Krzysztofa i umiejętność jej bezbolesnego przekazania.. Dyskrecja, życzliwość, wdzięk Kariny.. Cudowny czas, w oczach na długo zostaną krajobrazy i miejsca. Dziękuję z całego serca! Z tym Biurem choćby na koniec świata! Pozdrawiam serdecznie!

 4. Agnieszka Lulewicz pisze:

  Niedawno wróciliśmy z wycieczki po Mołdawii.Po raz kolejny biuro i pan Krzysztof Matys (jako pilot przewodnik) zabrali nas na niezapomniane wakacje ( byliśmy już razem z nimi w Gruzji).Nie chcę powielać komplementów pisanych powyżej ,ale wskazać na pewne niezaprzeczalne atuty wypraw z Matys Travel.Są to wyprawy dla każdego, dla ciekawego świata jak i już doświadczonego turysty. Tempo programu jest spokojne ,jednak pozwala maksymalnie czerpać z kultury, kuchni i wszelakiego bogactwa zwiedzanej krainy.Hotele są zawsze dobrze zlokalizowane i w wysokiej klasie jak na objazdowe wycieczki.Przewodnicy i piloci są wspaniali. Zarówno Gwanca Gbaridze( z którą byliśmy w Gruzji) jak i pan Krzysztof to wspaniali oratorzy, odpowiadają na każde pytanie przykuwając uwagę i nie pozwalając spać w autokarze.Dzięki małej liczbie uczestników w grupie ( zazwyczaj 16 osób ) każdy ma podwójne miejsce podczas podróży ( SUPER !!) . Zachęcam wszystkich, jeśli ktokolwiek myśli o kierunkach proponowanych przez biuro , nie ma co się zastanawiać tylko korzystać!!! Ceny nie są niskie, ale wyjazdy są tego warte. Być może małe lokalne biuro nie budzi państwa zaufani jednakuczestnicy ostatniej wyprawy to osoby ,które w większości już wielokrotnie wyjężdżały z panem Krzysztofem i wciąż wracają. Pozdrawiamy całe biuro Matys Travel.
  Agnieszka i Marek Luleiwcz

 5. Baranowski pisze:

  Witam Serdecznie

  Jestem zaintersowany Świętem Wina w Mołdawi
  czy organizuje pan takie wyjazdy ?
  chodzi o grupę 10 osób

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Opinie o naszym biurze

Najnowsze komentarze

Newsletter