fbpx

O biurze

Krzysztof Matys Travel

W marcu 2023 r. minęło 20 LAT działalności naszego biura podróży (poprzednio Centrum Edukacyjno-Turystyczne, obecnie MATYS TRAVEL spółka jawna). W listopadzie 2013 r. przenieśliśmy siedzibę do nowego, kupionego przez nas lokalu przy ul. Mazowieckiej 48. Szczegóły w zakładce kontakt.

Jesteśmy licencjonowanym organizatorem wycieczek – Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku. Znajdujemy się też w Rejestrze Organizatorów i Pośredników Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki, numer ewidencyjny: 36509. Zobacz wpis do rejestru.

Posiadamy GWARANCJĘ UBEZPIECZENIOWĄ w związku z działalnością wykonywaną przez organizatorów i pośredników turystycznych, uprawniającą do organizacji imprez turystycznych na całym świecie, wystawioną przez SIGNAL IDUNA o numerze M 525 559 na kwotę 540 000,00 PLN ważną do 20 listopada 2024 r.

Dodatkowym zabezpieczeniem interesów naszych Klientów jest Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się tu: TFG.

Tu znajdują się informacje zgodne z regulacjami Ustawy o usługach turystycznych z 24.11.2017 r. (wchodzi w życie 01.07.2018): Standardowy formularz informacyjny.

Z naszych usług skorzystali m.in.: Lotos, SOT, McCain, Liberty Direct, Frito Lay, Leroy Merlin, Izba Notarialna, Stowarzyszenie Sędziów Polskich “Iustitia”, Muzeum Zamoyskich w Kozłówce, Stowarzyszenie Elektryków Polskich, Lasy Państwowe, Isuzu… Więcej na ten temat w zakładce Incentive.

Krzysztof Matys Travel to urzeczywistnienie idei autorskiego biura podróży. Oryginalne programy, najlepsi piloci, kameralne grupy. Organizujemy wycieczki dla koneserów. Do naszych czołowych kierunków należą Gruzja, Armenia i Mołdawia oraz pozostałe kraje byłego ZSRR. Jako jedno z pierwszych biur w Polsce zaproponowaliśmy wycieczki na Kaukaz. Mamy duże doświadczenie i doskonałe kontakty. Kierunki te są naszą osobistą pasją. Polecamy! Najpopularniejsza wycieczka: Magiczne bezdroża Gruzji

Specjalizujemy się też w egzotycznych wyprawach. m.in. do Etiopii, Iranu, Japonii, Chin, na Kubę... Organizujemy też wiele wycieczek do krajów nadbałtyckich oraz na Białoruś.

Nasi piloci są specjalistami od danych kierunków. Doskonale znają temat, ciekawie i dużo opowiadają. To oni w oparciu o swoją wiedzę ułożyli programy wycieczek.

Tu znajdują się OPINIE na temat naszego biura.

Telefon do Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku: 85 66 54 488. Tu otrzymacie Państwo podstawowe informacje na temat podstaw prawnych funkcjonowania naszego biura (gwarancja ubezpieczeniowa, wpis do rejestru, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny).

NIP: 5423458335.

Nasz kanał na YouTube oraz Instagram.

W maju 2015 roku otworzyliśmy hotel w Suwałkach. Serdecznie zapraszamy!

Płatności:

Rachunek PLN:
09 1140 2004 0000 3202 8306 2496

Rachunek USD:
81 1140 2004 0000 3712 1777 5459

Rachunek EUR:
11 1140 2004 0000 3312 1777 5460

Kod SWIFT: BREXPLPWMBK.

Nazwa banku: mBank. Pozostałe dane banku znajdują się tu.

Uwaga! Jeśli przy przelewach walutowych (USD, EUR) Państwa bank odrzuca rachunek jako nieprawidłowy, to na samym początku trzeba dodać “PL”.

Dewizową część opłaty za wycieczkę uregulować można w dewizach lub w PLN. W przypadku płatności w PLN przelicznik wg średniego kursu NBP.

Ubezpieczenie turystyczne:

Nasi turyści na czas wycieczki ubezpieczeni są przez Signal Iduna:
Koszty leczenia (KL): 40 000 euro.
Następstwa nieszczęśliwych wypadków (NW): 30 000 zł.
Bagaż podróżny: 2 000 zł.

Dodatkowo można ubezpieczyć się w zakresie:
1. Kosztów leczenia chorób przewlekłych. Koszt: 3,5 euro/osoba/dzień.
2. Kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej: 3,5% wartości imprezy.

Szczegółowe warunki ubezpieczenia otrzymacie Państwo u nas w biurze.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

46 odpowiedzi na “O biurze”

 1. Wacław i Ryszarda pisze:

  Od wielu lat myśleliśmy o wyprawie do Gruzji i Armenii, ale ciągle był problem z wyborem biura podróży. Ostatecznie po selekcji różnych ofert, zdecydowaliśmy się na propozycję Krzysztof Matys Travel, co okazało się “strzałem w dziesiątkę”. Wyjazd spełnił nasze oczekiwania, organizacja była perfekcyjna, a przewodnictwo pana Krzysztofa i lokalnych przewodników rewelacyjne. Hotele dobre, a posiłki były serwowane w regionalnych i znakomitych restauracjach. Wobec powyższego rekomendujemy to biuro dla planujących wyjazd do Gruzji i Armenii.
  Uczestnicy z Zielonej Góry.

 2. DAREK I EDYTA pisze:

  Byliśmy uczestnikami wycieczki do Litwy w okresie 15-17.08.2014r. wszystko było przygotowane PROFESJONALNIE.Pani Alicja nasza pilotka merytoryczna oraz profesjonalna. Wszystko zgodnie z opisem oferty, punktualnie i co najważniejsze sympatycznie. W skali od 1 do 10 z czystym sumieniem daje 11.
  I bardzo wysoko oceniam pana Waldemara przewodnika, bardzo duża wiedza historyczna oraz poczucie humoru. Wszystkim polecam to biuro podróży. I nigdy was nie zapomnę.
  turyści z Białegostoku.
  Czekam na kolejne super oferty.

 3. Krystyna pisze:

  Moja opinia o organizacji wycieczki “Magiczne bezdroża Gruzji”jest b. pozytywna.Polecam wszystkim wyprawy z BIUREM: krzysztofmatys.pl Profesjonalnie przygotowany i zorganizowany cały wyjazd.Dziękuję i mam nadzieję,że jeszcze się spotkamy na kolejnych wyprawach, Krystyna Glinka.

 4. Włodek i Irmina pisze:

  Wraz z Krzysztofem Matysem , wesołą gruzińską przewodniczką oraz grupą miłych towarzyszy zwiedziliśmy we wrześniu 2016 najważniejsze miejsca Gruzji. Wycieczka zorganizowana przez biuro Krzysztofa to uczta intelektualna i zmysłowa, pozwala poznać Gruzję poprzez jej historię, zabytki, krajobrazy jak również zwyczaje, smaki i zapachy. Słuchanie opowieści Krzysztofa o dawnej i współczesnej historii Gruzji to czysta przyjemność. Trasa wycieczki jest bardzo dobrze ułożona, hotele bardzo dobre, wyżywienie smaczne, no i te niezapomniane supry…! Pozdrawiamy i szczerze polecamy “Magiczne bezdroża Gruzji”. Irmina i Włodek.

  • Grażyna i Janusz pisze:

   Magiczne bezdroża Gruzji – wrzesień 2016r.
   Wielkie dzięki za przygotowanie i zrealizowanie tak wspaniałej wycieczki. Pańska i “Gwancy” wiedza historyczna oraz umiejętności organizatorskie zapewniły nam uczestnikom tej wyprawy niezapomniane tylko pozytywne wrażenia. Życzymy dalszych sukcesów. Osobiście popieram ze wszech miar zasadę wielkości grupy nieprzekraczającej 16 osób. Biuro godne polecenia już zbieramy pieniążki na następną wycieczkę. Serdecznie pozdrawiamy Współuczestników naszej wyprawy z “Gwancę” i Panem szczególnie.

 5. Ula i Jacek pisze:

  Magiczne bezdroża Gruzji 2016 – takich wyjazdów długo się nie zapomina, takich opowieści słucha się z zapartym tchem, takie klimaty chce się znowu przeżywać. Dziękujemy za perfekcyjną organizację, zaangażowanie i pasję w odkrywaniu z nami Kaukazu, fantastycznych miejsc i wspaniałych ludzi. Ukłony dla Krzysztofa i Gvantsy, naszych przewodników po magicznej Gruzji. Polecamy Biuro Krzysztof Matys Travel tym wszystkich, którzy chcieliby dostać coś więcej niż tylko wyjazd na wakacje. Nam pozostaną w pamięci wspaniałe opowieści o miejscach, w których byliśmy, wyśmienita kuchnia i przede wszystkim ciekawość do jeszcze lepszego poznania Kaukazu.

  Serdecznie pozdrawiamy
  Ula i Jacek z Wrocławia

 6. Maria i Jan pisze:

  Wielkie dzięki za wspaniałą wyprawę do Gruzji , wszystko zagrało tak perfekcyjnie jak w Szwajcarskim zegarku .Przed wyjazdem moja wiedza o Gruzji była bardzo mierna a teraz mogę powiedzieć że dzięki Krzysztofowi i uroczej Gwantsy wiem bardzo dużo.Dziękujemy za poznanie historii ,doznania ,smaki ,atmosferę opiekę i do zobaczenia na następnych wyprawach .
  Biuro godne polecenia
  Serdecznie pozdrawiamy
  Maria i Jan

 7. Malgorzata i Jan Szafran pisze:

  We wrzesniu tego roku przezylismy niezapomiana gruzinska przygode. Dzieki sympatycznym wspólpodrôznikom, niezwyklemu profesjonalizmowi p. Krzysztofa, jego ogromnej wiedzy i zdolnosciom gawedziarskim, doskonalej, precyzyjnej organizacji.
  Dzieki uroczej i sympatycznej Gvantsie, bedacej naturalnym lacznikiem z Gruzja.
  Dzieki Wam zrozumielismy Gruzje, polubilismy, rozsmakowalismy sie w niej. Sposób, w jaki to uczyniliscie, zasluguje na najwyzsze uznanie. Dziekujemy Wam bardzo.
  Do Gruzji, tylko z Matysem.
  Malgorzata i Jan Szafran

 8. jarek pisze:

  Gruzja ciągle w głowie…
  Minęło już trochę czasu od powrotu a wspomnienia i fotografie ciągłe żywe.
  Jeśli ktoś chce jechać na „wycieczkę” to czekają biura podróży, ale jeśli chcemy przeżyć przygodę i poczuć kraj to tylko TUTAJ.
  Organizacyjnie -„perfecto” począwszy od pierwszego kontaktu poprzez noclegi w dobrych hotelach i wytworne kolacje zakrapiane białym winem( o „poczęstunkach” parkingowych —nie wspomnę bo to tajemnica firmowa?)
  Krzysztof i Gwanza pozwolili nam poczuć ten przepiękny kraj –gościnnych ludzi i cudne góry.
  Profesjonalizm Krzysztofa –jego ogromna wiedza historyczna połączona z pasja która go przepełnia czyni wyprawy z Nim niezapomnianymi.
  Az się chce wracać…
  Polecam i …do zabaczenia
  Jarek Przerwa

 9. Jan pisze:

  Odbyłem wspaniałą wycieczkę do Gruzji z Matys Travel. Bardzo dobra organizacja, transport i hotele, nie mówiąc już o wspaniałych suprach, “chachy” i winie. Pan Krzysztof to znawca Gruzji i wspaniały gawędziarz.
  Gruzja to zachwycające krajobrazy, z ośnieżonymi szczytami Kaukazu w tle, przyjemnym klimatem i smaczną kuchnią. To również przyjaźni nam ludzie.
  Najbardziej wspominam podświetlaną grotę w Kutaisi,klasztor Alawerdi i oczywiście Mestię (szczególnie podświetlone baszty nocą). Poznałem sympatycznych uczestników wycieczki z całej Polski. Pozdrawiam Kasię, Małgosię i Adama oraz pozostałych turystów. Już planuję kolejną wycieczkę w przyszłym roku (Armenia, Mołdawia lub Uzbekistan).
  Jan Nawalany, Brzeg Dolny

 10. TERESA I HENIEK pisze:

  Byliśmy na wycieczce w Gruzji we wrześniu 2016. Gruzja to piękny, ciekawy i przyjazny kraj, nie spodziewaliśmy się tak przyjaznej i ciepłej atmosfery, czuliśmy się komfortowo i bezpiecznie. Organizacja wycieczki perfekcyjna, program bogaty, ale dopasowany do składu wiekowego uczestników. Wina dosyć, innych trunków również. Szczególna wartość wycieczki, to bogata wiedza Krzysztofa o historii Gruzji, tej najodleglejszej i najnowszej, znajomość obyczajów , kultury . Warto pojechać na wyprawę do Gruzji z Krzysztofem. Polecamy wszystkim, nie zawiedziecie się.
  Teresa i Heniek Gryfice

 11. Maria Szmeja pisze:

  Dziękuję za bardzo udaną wycieczkę do Uzbekistanu- 29.04- 6.05. 2017. Zarówno kraj jak i pilot (Jacek Świercz) okazali się wspaniali. Trasa sensownie ułożona, chociaz zabrakło kotliny fergańskiej. Było cudnie, opowieści p. Jacka przeurocze. Wyjazd marzeń- polecam wszystkim

 12. Jolanta Iwanowska pisze:

  Czy marzyliście, by zanurzyć się w zupełnie inny świat, pełen atmosfery dawnych wieków, miast żywcem wyjętych z baśni 1001 nocy, dotknąć historii innych ludów? Wybierzcie Uzbekistan. Na tych ziemiach naprawdę wiele się działo. Była ona łakomym kąskiem dla wielu władców i najeźdźców. Tu miał swą siedzibę Timur Wielki czyli Tamerlan, którego grób znajduje się w Samarkandzie. Ale przed nim byli Persowie, Aleksander Wielki, Arabowie, Turcy, a po nim m. in. Uzbecy, Rosjanie. Czy wyliczać jeszcze? Urzekające miasta- Samarkanda, Buchara, Chiwa i in. pozwalają dotknąć czasów Jedwabnego Szlaku i urokliwego piękna i harmonii Wschodu. A poza tym przyjaźni ludzie, spokój bez natłoku turystów, nienatarczywi handlarze. Szczególne słowa uznania należą się p. Jackowi Świerczowi, który z pasją i bezpiecznie przeprowadził naszą „karawanę”. Impreza naprawdę wzorowo przygotowana. Polecam!

 13. Daria Romatowska pisze:

  Składamy serdeczne podziękowania całemu zespołowi Biura Podróży za przygotowanie nam wspaniałej wycieczki na Białoruś w czerwcu tego roku. Jesteśmy zauroczeni krajem, przedstawianym nam w Polsce wyłącznie jako miejsce zła i przemocy, a teraz wiemy, że tak pięknych i dziewiczych terenów jakie są na Białorusi trudno jest znaleźć na świecie. Nie spotkaliśmy się też wcześniej z tak ogromnym patriotyzmem, którego my dorośli i nasza młodzież moglibyśmy się uczyć od nich. Szczególne podziękowania składamy Pani Wandzie – za profesjonalne przygotowanie programu wycieczki i jej organizację oraz naszym przewodnikom – Panu Edwardowi, który zachwycił nas ogromną wiedzą, kulturą i umiłowaniem Ojczyzny, a gdyby nie Pan Grzegorz – nasz wyjazd wyglądałby dużo skromniej. Dzięki ich zaangażowaniu i znajomości historii zobaczyliśmy miejsca owiane straszną tajemnicą, gdzie ginęli żołnierze AK i nasi rodacy. Dla nas była to wycieczka pełna niespodzianek i mocnych wzruszeń, które na zawsze pozostaną w naszych sercach.
  W imieniu Klubu “Włóczykij” – Daria Romatowska

 14. Paweł pisze:

  Mołdawia godna poznania z biurem Krzysztofa Matysa. Super wycieczka zwłaszcza dla emeryta. cały pobyt w jednym hotelu, wyśmienita kuchnia i dobre wino i przysłowiowa gościnność miejscowych.

 15. Szczeciniacy pisze:

  We wrześniu odbyliśmy wycieczkę na Białoruś. Wycieczka 8 osobowa z indywidualnym programem zwiedzania.Celem wycieczki było odwiedzenie miejsc związanych z historią naszej rodziny żyjącej na tych terenach do końca wojny. Przewodnik Edward przeniósł nas w czasy przedwojenne i wojenne tych ziem w sposób bardzo emocjonalny powodując wzruszenie w naszych sercach. Dobra organizacja i znajomość lokalnych warunków przez organizatorów Matys Travel, pozwoliły nam zwiedzić na spokojnie Grodno, Nowogródek, Zaosie, Wasiliszki, przy czym część atrakcji wybiegała poza ustalony program. Nie było problemów z bieżącym dostosowaniem się do potrzeb wycieczki. Czas wypełniony maksymalnie, łącznie z zasmakowaniem życia wieczorno-nocnego na miejscowych imprezach disco. Ponadto dobre jedzenie w muzycznej oprawie, schludne, czyste hotele, obiad pożegnalny w iście białoruskim swojskim klimacie. To wszystko sprawiło, że ta wycieczka na długo zapadnie nam w pamięci. Oczywiście jak najbardziej pozytywnie.

 16. Jaron pisze:

  W sierpniu byłem na wycieczce w Mołdawii z biurem Matys Travel. Bogaty program wycieczki, świetna organizacja, profesjonalizm Pana Krzysztofa Matysa i miejscowych przewodników, dobra pogoda. Doceniam też fakt, że nocowaliśmy tylko w jednym hotelu w Kiszyniowie. Mołdawia- kraj bardzo zielony, kilometry pól słonecznika, kukurydzy i … winnic. Niesamowite piwnice winne w Cricova i Melesti Mici. Piękne klasztory i majestatyczny Dniestr. Dzika Gagauzja i piękny Tyraspol (Naddniestrze). Dobra prosta kuchnia, świetne wino, muzyka, przyjaźni nam ludzie. Czego więcej można oczekiwać? Na pewno pojadę do Mołdawii jeszcze raz. Polecam.
  Janek z Brzegu Dolnego

 17. Marcin pisze:

  W październiku tego roku wspólnie z przyjaciółmi zaliczyliśmy wspaniałą wycieczkę do Mołdawii zorganizowaną przez autorskie biuro podróży Krzysztofa Matysa. Pragnę podkreślić słowo autorskie, jako, że nasza wycieczka była indywidualnie zorganizowana dla naszej 10 osobowej grupy i pomimo, że wcześniej z Krzysztofem się nie znaliśmy, to podczas naszej kilkuminutowej rozmowy wymieniliśmy nasze oczekiwania co do wyjazdu i dzisiaj mogę potwierdzić, że Krzysztof doskonale potrafi uszyć wyjazd na miarę. Uwielbiam ludzi którzy wykonują swoją pracę z pasją, a jego biuro i jego współpracownicy tacy po prostu są. Posiadają ogromną wiedzę o miejscu w które zawożą swoich klientów, widać na każdym kroku z jaką radością przybliżają historię, kulturę, kuchnię no i oczywiście jak to w Mołdawii smak wina. Do tego wszystkiego perfekcyjna organizacja całego wyjazdu.
  Polecam wszystkim biuro podróży krzysztofmatys.pl no i oczywiście Mołdawię.
  Asia i Marcin z przyjaciółmi (Kępno)

 18. Władysław Karol J pisze:

  W majowy weekend wraz z przyjaciółmi wybraliśmy się na Białoruś korzystając z usług biura Krzysztof Matys .Wycieczka 3 dniowa po terenie Drugiej RP.Wspaniała organizacja .Wzruszające i życzliwe przyjęcie miejscowej ludności.Pilotka a zarazem właścicielka biura przemiła ,wesoła ,kompetentna -super,super.Przewodnik Edward z bogatą wiedzą historyczną i nie tylko….Podczas wycieczki przeżyliśmy dużo wrażeń . Warto było polecamy to biuro turystyczne – choć uczestnicy wycieczki pochodzili z różnych stron Polski to wystarczyły 3 dni aby się zintegrować a była to zasługa pilotki Magdyyy
  Jola ,Karol i Czarek

 19. Ania i Jan Antorniuk pisze:

  Wrzesień jest pięknym miesiącem na zwiedzanie Gruzji i Armenii. Uczta dla duszy, oczu i podniebienia. Jesień to przecież czas zbiorów pysznych, wygrzanych słońcem warzyw, owoców i winooogron (ach to winooo!). Do tego piękne, bardzo stare budowle obronne i obiekty sakralne nie otoczone wysokim murem. Można tam wejść i uczestniczyć w odbywających się obrzędach. Piękna zielono-złota Armenia.Cudowne widoki wzdłuż pasma Wielkiego Kaukazu, który wydaje się być usłany zielonym suknem. Zachwycająca przyroda, bajecznie łączące się dwie rzeki o białym i czarnym kolorze. Miasta wykute w skałach. Gruzja i Armenia to kraje z bardzo starą historią. Mieszkańcy życzliwi, gościnni pomimo trudów jakie im życie i położenie geograficzne niesie.
  Wisienką na torcie jest przyjemność podróżowania ze wspaniałym przewodnikiem Panem Krzysztofem Matysem. Merytoryczny, doświadczony dbający o każdy szczegół. Kopalnia wiedzy związanej z każdym zwiedzanym obiektem czy regionem. Wspaniałe było to, że starał się przekazać jak najwięcej wiadomości podczas podróży autokarem a nie w trakcie zwiedzania. Nie przeszkadzł – pomagał, pozwalał cieszyć się wspaniałymi widokami. Dobre hotele, lokalizacja zawsze blisko centrum.Bardzo bezpiecznie.Wieczorem kolacje-supry w lokalnych restauracjach. Pyszności. Dla chętnych spacer.

  Wrzesień 2018 rok Ania i Jan Antoniuk

 20. Grażyna pisze:

  Kolejny wyjazd z Biurem Krzysztofa Matysa utwierdził nas w przekonaniu ,że podróże z NIMI,są z najwyższej półki.Wróciliśmy z Gruzji,nie wystarczy fakt,że jest to przepiękny kraj,musi być jeszcze to coś.Fantastyczna organizacja,niesamowita Gwanca-przewodniczka,która wkładała całą siebie,abyśmy się czuli dopieszczeni,w pełnym tego słowa znaczeniu.Niesamowita wiedza,fantastycznie przekazywana,empatia,supry-biesiady,tego nigdy się nie zapomni.Dodam,że grupa była fantastycznie zorganizowana,z poczuciem humoru,za co wszystkim bardzo dziękuję.Każdy,kto chce spędzić cudowny urlop,polecam wyjazd z tym oto BIUREM.Zapewniam wszystkich ,że nie przemawia przeze mnie lokalny patriotyzm.
  Grażyna i Piotr z Białegostoku.

 21. Uczestnicy wyprawy do St.Petersburga.Sierpień 2019 pisze:

  Na to,że w czasie wyprawy do St.Petersburga zostaniemy oczarowani pięknem sztuki, kunsztem twórców,wręcz przepychem- byliśmy przygotowani po lekturze programu. Ermitaż,Carskie Sioło,Peterhoff,Pawlowsk imponują,sycą zmysły,uczą…
  Ale niezwykle istotne okazało się także to o czym w programie wyprawy nie wspomniano-indywidualne spacery po mieście, pozwalające poczuć jego klimat, wejść w jego rytm, przesuwać w wyobraźni slajdy z przeczytanych dzieł Dostojewskiego…Balans pomiędzy czasem poświęconym na realizację planu wycieczki a czasem na własne smakowanie St.Petersburga idealny.
  Niegodziwością byłoby nie wspomnieć o wkładzie jaki dla odczuwania tych doznań włożyli nasz pilot- Pan Jacek Świercz i rosyjska przewodniczka- Pani Tatiana. Co dzień najpierw solidna podbudowa teoretyczna, by potem z oglądanych arcydzieł wyciągnąć maksimum smaku.Po raz kolejny okazało się, że największym atutem biura Krzysztof Matys Travel są ludzie. To krzepi. Dziękujemy!

 22. Grażyna i Piotr pisze:

  Wróciliśmy z wyprawy na Wyspy Sołowieckie,cudownej wycieczce na którą czekaliśmy i będzie w naszej pamięci na zawsze.Biuro Krzysztofa Matysa jak zwykle stanęło na wysokości zadania.Program,noclegi cała oprawa,a za sprawą Jacka wiedza jaką nam przekazał,niesamowita ,rodzinna atmosfera,jego empatia i chęć dogodzenia każdemu sprawiało,że czuliśmy się jak starzy znajomi.Rewelacyjna grupa,żal było się rozstawać i za to dziękujemy wszystkim uczestnikom wycieczki.Wszystkie wyjazdy z Biurem Krzysztofa są dopięte na ostatni guzik.Ogromną przyjemnością są wszystkie wyjazdy z Nimi.Polecam z całego serca wszystkim nie zdecydowanym,a my czekamy na terminy letnio-jesienne na 2020 rok.Grażyna i Piotr.

 23. Grażyna i Piotr pisze:

  Wróciliśmy z wyprawy na Wyspy Sołowieckie,cudownej wycieczce na którą czekaliśmy i będzie w naszej pamięci na zawsze.Biuro Krzysztofa Matysa jak zwykle stanęło na wysokości zadania.Program,noclegi cała oprawa,a za sprawą Jacka wiedza jaką nam przekazał,niesamowita ,rodzinna atmosfera,jego empatia i chęć dogodzenia każdemu sprawiało,że czuliśmy się jak starzy znajomi.Rewelacyjna grupa,żal było się rozstawać i za to dziękujemy wszystkim uczestnikom wycieczki.Wszystkie wyjazdy z Biurem Krzysztofa są dopięte na ostatni guzik.Ogromną przyjemnością są wszystkie wyjazdy z Nimi.Polecam z całego serca wszystkim niezdecydowanym,a my czekamy na terminy letnio-jesienne na 2020 rok.Grażyna i Piotr.

 24. Anna pisze:

  Kilka dni temu wróciliśmy z wyprawy na Sardynię. To była moja kolejna wyprawa z biurem Krzysztof Matys Travel i kolejne piękne pełne cudownych wrażeń przeżycie. Nie bez znaczenia jest tutaj fantastyczny klimat tej wyspy i przepiękne widoki, które cały czas nas otaczały. W największym skrócie – sardyńska wyprawa to powiewy historii (i mistarala ;-)) , przepiękne krajobrazy i przepyszna sardyńska kuchnia . Na żądnych bardziej ekstremalnych wrażeń oczekiwało 650 schodków do Groty Neptuna w 30-stopniowym upale (my, na szczęście podpłynęliśmy statkiem :-))) i potężna fala, która dość mocno nas pokołysała w rejsie na Korsykę. Poza tym był również czas na plażowanie i kąpiel w ciepłym morzu oraz biesiadowanie u pasterzy.
  Szczególne podziękowania dla naszej pilotki Mileny za jej ogromną wiedzę historyczną i realioznawczą , opiekę i anielską wręcz cierpliwość.
  Podumowując – do zobaczenia na kolejnej wyprawie z “Matysami” !!!

 25. Bożena Jakubowicz pisze:

  W lipcu br (30.06.-11.07.2019 r.) byliśmy uczestnikami wycieczki do Gruzji i Armenii z biurem turystycznym Krzysztof Matys Travel.
  Oto nasze refleksje:
  1. Dobra organizacja, program ciekawy, opracowany w szczegółach.
  2. Wygodny transport, bezpieczne przejazdy ze świetnymi kierowcami, dobre hotele, smaczne regionalne posiłki.
  3. Mała, kameralna, 12-osobowa grupa, atmosfera wzajemnej życzliwości, integracja stopniowa i dobrowolna.
  4. Przewodnik, p. Jacek, charakteryzujący się ogromną wiedzą, oczytaniem, inteligencją, dowcipem, elokwencją oraz bezpośrednim sposobem bycia.
  5. Przewodnicy lokalni polskojęzyczni, kompetentni, uprzejmi, troskliwi, spieszący z pomocą, gdy zaszła potrzeba.
  6. Krajobrazy wspaniałe, trasy czasem męczące, ale do pokonania nawet dla emerytów.
  7. Jesteśmy oczarowani Gruzją i Armenią, mamy piękne wspomnienia.
  8. Polecamy!
  P.S. Już planujemy kolejny wyjazd z tą samą firmą i tym samym (!) przewodnikiem.

  Bożena i Antoni Jakubowiczowie

 26. Ewa pisze:

  Wyprawa do Albanii była warta wszystkich pieniędzy! Znakomita organizacja, brak ukrytych kosztów(!), pilotka Iza- cudowna! ciepła, kompetentna, życzliwa. Wspaniałe towarzystwo – zero marudzenia, non stop humor, Jedzenie wyśmienite, a sam kraj Albania zaskakuje i zachwyca. Czy mogę jeszcze coś dodać? Pakujcie się i wyjazd!

 27. Albania i nietylko pisze:

  Najpierw Była Mołdawia niby nic mały kraj z dobrym winem , ale to jak ten kraj , gościnność , winnice i atrakcje przedstawił nam Matys Travel to Himalaje Wyjazd wspaniały zarówno poznawczo jak i kulinarnie . Jak teraz po drugim wyjeździe z Matysem sądzę to ta strona biesiadno -towarzyska jest wizytówką wyjazdów z Matys Travel. Dlaczego tak twierdzę bo wielu znajomych mów, że nie wyjechałoby na objazd Albanii i Kosowa , a właśnie tam byliśmy po raz drugi z Matysem i to w maju tego roku po odblokowaniu pandemii. I co – wspaniały wyjazd Jak poprzednio cudowna opiekunka na miejscu Iza / Moja Albania/ i wypakowany wiedzą Krzysztof Matys / nie wiem jak on to wszystko pamięta i uaktualnia ?/ Trasa niezwykle atrakcyjna od gór 2600 mnpm po plaże nadmorskie i lokalne biesiady i kulinaria oczywiście Jak się okazuje i mała Albania i amerykańskie Kosowo mogą absolutnie pozytywnie zaskoczyć jeśli ktoś wie jak i co pokazać Fantastyczne biuro podróży szczególnie dla tych którzy chcą wyjść poza widokówkę i zbliżyć się do smaków zapachów i mieszkańców Pozdrawiamy Małgorzata i Waldemar

 28. Grażyna i Piotr pisze:

  Wróciliśmy z wycieczki po Albanii i Kosowie, państwach, które nas urzekły pod każdym względem.Organizacja wycieczki rewelacyjna.
  Uważamy, że biuro stanęło na wysokości zadania, fantastyczna przewodniczka Iza, która ma ogromną wiedzę i potrafi w cudowny sposób ją przekazać, miła, pełna empatii,byliśmy Nią zachwyceni. Kuchnia fantastyczna, dzięki posiłkom w różnych lokalnych .restauracjach,mieliśmy możliwość poznać chyba wszystkie albańskie smaki począwszy od sałatek, różnistych mięs, ryb i owoców morza.Wina było bardzo duuużo, ha,ha, a raki również można próbować.Muszę koniecznie wspomnieć o grupie, cudownej, były tańce i śpiewy, myślę,że jeszcze się spotkamy na wyjazdach z biurem KRZYSZTOFA MATYSA.To nie był pierwszy wyjazd z tym biurem, muszę powiedzieć, że nigdy nie zawiedliśmy się. Wszystkie wyjazdy bardzo profesjonalnie są zorganizowane i dają wiele satysfakcji, za co dziękujemy, myślimy już o kolejnych trasach o ile covid-19 nie pokrzyżuje planów. Pozdrawiam wszystkich kompanów naszej wycieczki do Albanii 11.06-18.06.21.Grażyna i Piotr.

 29. Barbara pisze:

  Byłam z biurem Matys Travel Białystok na wycieczce w Gruzji sierpień\wrzesień 2021r..To był bajecznie spędzony czas ,organizator zadbał nie tylko o bezpieczeństwo.Harmonogram wycieczki był wypełniony “po brzegi” atrakcjami .Matys Travel to Biuro Podróży “górnych lotów”,hotele gdzie mieszkaliśmy ,autokar którym przemieszczaliśmy się, były wysokiej klasy,mogliśmy odpoczywać w komfortowych warunkach .Przemierzyliśmy praktycznie cały kraj -podziękowania Panu Krzysztofowi Matysowi właścicielowi Biura Matys Travel ,dzięki Jego organizacji całego przedsięwzięcia znalazłam wszystko co chciałam ,czyli piękne widoki ,gościnnych cudownych ludzi ,najstarsze i najpiękniejsze zabytki ,winnice,mogłam kosztować tradycyjne i regionalne potrawy .Polecam to biuro ,wszystkie obiecane atrakcje zostały zrealizowane z nawiązką.Przewodniczka P.Irka jest wesołą ,bardzo zaangażowaną w swoja pracę osobą,kierowca autokaru wykazał się wielkim opanowaniem i wysokimi kwalifikacjami w swoim zawodzie,czułam się bezpieczna,zrelaksowana .Cała grupa ,z którą zdecydowałam się “wyruszyć w nieznane” była rewelacyjna ,nawiązaliśmy wiele znajomości,przyjazni.Chcę także podkreślić rolę Pani Pauliny Zagraby ,dzięki jej fachowości i uprzejmości zawsze wiedziałam o aktualnościach dotyczących wycieczek.Pozdrawiam -Barbara Zalewska .

 30. Gruzja 2021r. pisze:

  Krótko: polecam odkrywanie naprawdę! magicznej! Gruzji z Biurem Matys Travel.
  Wycieczka sierpień/wrzesień 2021r. profesjonalnie zorganizowana i nic nie zmąciło radości, nawet deszcz(yk:) w Batumi.
  To był piękny czas, piękne okoliczności, pozytywni ludzie!
  Ps.Resztę opisała Basia…
  Ps.2. Do zobaczenia w Armenii ….z Matysami rzecz jasna!
  Turystyka z Poznania.

 31. Krzysztof pisze:

  Przed każdym wyjazdem zastanawiamy się czy wyobrażenie kraju do którego jadę pokryje się z rzeczywistością . Każdy z nas myśli że zna GRUZJĘ -bezkresne pola ,wysoki Kaukaz, herbaciane pola Batumi, Dżygici i oczywiście przyjaźni i gościnni ludzie.Ale to tylko nasze wyobrażenia. A rzeczywistość . W tym kraju prawie się pokrywają. Naszym przewodnikiem była przemiła i przesympatyczna Gvantsa .Prawdziwa GRUZINKA -otwarta ,szczera i kochająca swój kraj. Obwiozła nas po prawie całej Gruzji( ponad 2200 km.),pokazując nam piękne miejsca ale i te które powinny się zmienić. Opowiadała o historii i o terażniejszości, Przekazała nam tyle informacji że prawdę mówiąc nie sposób je zapamiętać. Cały program wycieczki podzielę na 3 części.
  Pierwsza to obiekty typowo historyczne- jest co oglądać, kamienne cerkwie czasami datowane na 6 wiek .ich wnętrza czasami bardzo surowe czasami udekorowane przepięknymi freskami.
  Druga to co Gruzini określają jako RAJ na ziemi – przepiękne widoki gór. wiosek z przedziwnymi kamiennymi wieżami, licznymi większymi i całkiem małymi wodospadami, pokryte lasami pagórki.
  Trzecia to- supra ,Tamada i to wszystko co kuchnia gruzińska może zaoferować. oczywiście z wszechobecnym winem.
  Krzysztof udało ci się ułożyć program wycieczki w taki sposób iż my jej uczestnicy stworzyliśmy grupę dobrych starych znajomych.
  Do zobaczenia na innych wyjazdach. Krzysztof i Marzena ze STARGARDU

 32. Anna pisze:

  Wycieczka do Gruzji (27.08-06-09) była niezwykle udana. Opłaciło się czekać ( wyjazd miał się odbyć w ubiegłym roku). Impreza była perfekcyjnie zorganizowana, zobaczyliśmy wiele pięknych miejsc i nawet ulewa w Batumi nie zepsuła naszego dobrego samopoczucia, choć ogród botaniczny z pewnością lepiej wyglądałby w słońcu… Pan Krzysztof powiedział nam na lotnisku, że będziemy zadowoleni z naszej gruzińskiej przewodniczki. Ja nie jestem z Niej zadowolona, ja jestem Nią zachwycona! Wspaniała dziewczyna doskonale mówiąca po polsku, pozytywnie zakręcona i tworząca fantastyczną atmosferę każdego dnia, Dla mnie, na równi z tym co zobaczyłam, ważne jest to, czego dowiedziałam się o Gruzji. Nie tylko o odwiedzanych miejscach ale także o tym pięknym i gościnnym kraju, o jego historii i teraźniejszości, życiu codziennym i zwyczajach. A to wszystko dzięki naszej kochanej, cudownej Irenie.
  Po tak udanym urlopie nie pozostaje nic innego jak planować kolejny wyjazd…. z Matys Travel oczywiście!

 33. Małgosia Gawor pisze:

  Jest grudzień, za oknem śnieg i mróz a my wspominamy Uzbekistan. Jego niezapomniane kolory, ciekawą, trudną historię, ludzi mijanych na ( czystych) ulicach, wspaniałe monumentalne zabytki. Ciekawość innych kultur zaprowadziła nas ( z biurem Matys i superprzewodnikiem Jackiem Świerczem) do kraju gdzie od razu staliśmy się milionerami. 500 PLN to 1 322 155 sumów uzbeckich. Zwiedzając Uzbekistan Jacek dzielił się z nami wiadomościami historycznymi dotyczącymi całej Azji Centralnej , opowiadając również o tych trudnych tematach jak katastrofa ekologiczna, postępującej radykalizacji w sferze religji czy rządach dyktatorskich prowadzonych właśnie w tych regionach Azji. Podróże nie tylko kształcą ale również powodują że mamy wspaniałe wspomnienia do których możemy w każdej, mroźnej chwili powrócić. Pozdrawiamy Małgosia i Maciek

 34. Joanna Olczak pisze:

  Dwa tygodnie temu wróciliśmy z Uzbekistanu, ale duchem wciąż jeszcze tam jesteśmy. Było wspaniale pod każdym względem. Niesamowicie ciekawy kraj, perfekcyjna organizacja wycieczki, fajna i zgrana grupa, no i wartość dodana – przewodnik Jacek Świercz, z którym jesteśmy gotowi jechać z zamkniętymi oczami na koniec świata :).
  Najlepszą pointą niechaj będzie informacja, że już jesteśmy zapisani na kolejną wycieczkę z Matys Travel, tym razem do Jordanii.
  Czekamy z niecierpliwością.

 35. Krzysztof Ciach pisze:

  Witam. Minęło kilka dni od powrotu z kolejnej wyprawy z Biurem Matys Trawel tym razem do Uzbekistanu .I co kolejna wspaniała wyprawa.
  po pierwsze – bardzo ciekawy kraj mający w swojej ofercie naprawdę cenne i przepiękne zabytki.
  po drugie – organizacja wycieczki bez najmniejszych zastrzeżeń , czas na zwiedzanie ,czas na odpoczynek idealnie zbalansowane.
  po trzecie- jak mówią wszyscy wartością dodaną był nasz przewodnik Jacek Ś. po raz kolejny stworzył wspaniałą atmosferę.
  po czwarte – to My jej uczestnicy – myślę że całkiem zgrana grupa.
  kolejność każdy ustali sobie sam.
  Krzysztof dziękujemy i jesteśmy pewni że przed nami kolejne wyprawy z twoim biurem. Dziękujemy tez twoim pracownikom ,bardzo sprawnie nas obsługiwali. Marzena i Krzysztof .Stargard

 36. Wojciech pisze:

  Niedawno wróciliśmy z malowniczej wycieczki po najpiękniejszych zakątkach Armenii, która odbyła się na przełomie kwietnia i maja. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem zarówno tego kraju, który ma wiele do zaoferowania, jak i profesjonalnego przygotowania całej podróży. Przewodnicy Ania z Gagikiem byli dobrze zorientowani, chętnie i wyczerpująco odpowiadali na wszystkie zadane pytania. Dzięki nim wszystko przebiegało sprawnie i bez stresu. Pozytywnie oceniamy także sam program wycieczki, który dzięki ciekawej kompozycji pozwolił nam poznać zarówno kulturę jak i krajobraz oraz zabytki Armenii. Warte uwagi były również smaczne poczęstunki z dań regionalnych wraz z degustacjami lokalnego wina. Zdecydowanie można było poczuć ormiański klimat. Polecamy zarówno wycieczkę z biurem Matys Travel jak i odwiedzenie magicznej Armenii 🙂

 37. Piotr z Jolą pisze:

  Wczoraj (19.07.22.) wróciliśmy z cudownej wycieczki po bezdrożach Gruzji. Wspaniała przewodniczka Pani Gvantsa przekazała ogromną ilość informacji o swoim kraju w języku polskim, program wycieczki FANTASTYCZNY !!! , nie było czasu na nudę , wspaniała lokalna kuchnia plus wino, przemiły i bezpieczny kierowca, autokar b. wygodny.
  Gratulujemy Panu Krzysztofowi wspaniałego Biura Turystycznego. Pragnę zaznaczyć , że była to trzecia nasza wyprawa z Biurem Pana Krzysztofa. Czekamy kiedy pojawi się Szmaragdowa Sardynia !
  Jola z Piotrem

 38. Ewa z rodziną pisze:

  Gruzja mnie zachwyciła. Do tego stopnia, że mam ochotę wrócić. Pewnie mogłoby być inaczej gdybyśmy wybrali inne biuro podróży. Gwarancją sukcesu biura Krzysztof Matys Travel jest perfekcyjne przygotowanie programu i następnie jego realizacja. Gvantsa, która ten program realizowała uczyniła to w sposób DOSKONAŁY. Raz jeszcze pragnę jej podziękować. Biuro podróży zapewniło nam wygodne hotele w doskonałej lokalizacji, autokar z klimatyzacją i wi-fi, bezpiecznego i przemiłego kierowcę, fantastyczny program, wspaniałe supry. Pozdrawiam wszystkich uczestników naszej wyprawy. Z niecierpliwością oczekuję kolejnej podróży z biurem Krzysztof Matys Travel.

 39. Gruzja 4-15.09.2022. pisze:

  Na wycieczkę po Gruzji wybraliśmy się z biurem podróży Pana Krzysztofa.Bardzo dziękujemy za świetną organizację pod każdym względem i zobaczenie kraju trochę z innej strony.W tym pomogła nam nasza przewodniczka-super dziewczyna Gvantsa.Opowiedziała nam o Gruzji tak wiele ,że trudno tutaj o opis.Gvanstsa to dziewczyna stamtąd,do tego tak otwarta i radosna do ludzi jak tylko może być rodowity Gruzin.Nasze podróże po tym kraju były zabarwione jej opowieściami i winem i…nie tylko.Poznaliśmy kulturę kraju,zabytki.Zobaczyliśmy przepiękne krajobrazy(Kaukaz i Morze Czarne).Byliśmi w wielu regionach i wielu miastach po drodze wstępując do mniejszych miejscowości.Poznaliśmy smaki Gruzji.Wspaniałe,niezapomniane chinkali,chaczapuri,no i te fantastyczne wina, i czaczę.Wesołe obiadokolacje przy pełnych stołach gruzińskich przysmaków i dźwiękach gruzińskiej muzyki.Były i tańce z miejscowymi biesiadnikami.Był też czas wolny.Była kąpiel w morzu,w Batumi.Trudno opisać wszystkie doznania.Jesteśmy bardzo zadowoleni z podróży,z możliwości poznania kraju w tak szerokim zakresie w ciągu tak naprawdę niewielu dni.A to wszystko dzięki super organizacji biura i naszej wspaniałej przewodniczce.Dziękujemy – Halina i Jurek.

 40. Joanna i Michał pisze:

  Są podróże i są podróże z Matys Travel :).
  Po Gruzji, po Uzbekistanie, wybraliśmy się na kolejną wycieczkę, tym razem do Jordanii. To był piękny czas.
  Perfekcyjna organizacją, kameralna atmosfera, dobre towarzystwo, świetny program, merytoryczne zwiedzanie, Petra, zew przygody na pustyni Wadi Rum, obezwładniające jedzenie.
  Każda wycieczka skomponowana jest tak, że poszerza nasze horyzonty i zapełnia białe miejsca na mapie w naszych głowach.
  Mówi się, że podróże kształcą, Krzysztof Matys realizuje tę ideę w 100%.
  Już się szykujemy na następną wyprawę.
  Jedyna trudność to wybór kierunku, bo wszystkie są bardzo interesujące.
  dziękujemy i do zobaczenia!

 41. Jacek pisze:

  Po raz trzeci wybraliśmy się z Matys Travel na wycieczkę. Kolejno były to Gruzja, Uzbekistan i w maju 2023 Armenia.
  Wycieczki zawsze były perfekcyjnie zorganizowane.
  Wartością nie do przecenienia była opieka tak przewodnika jak i lokalnego przedstawiciela.
  Ostatnią wycieczkę (Armenia) poprowadził sam Krzysztof Matys. Wiedza historyczna, tak w zakresie historii powszechnej jak i historii religii oraz spokojny i kulturalny sposób dzielenia się nią jest imponująca.
  Planujemy kolejne wycieczki z Matys Travel na rok przyszły. Bedzie to zapewne Liban ewentualnie Jordania czy Mołdawia.
  Grażyna i Jacek

 42. Elżbieta pisze:

  Bardzo dziękuję za kolejną fantastyczną wyprawę z biurem Matys Travel, tym razem do Libanu. Cudowna przyroda – błękitne morze i w tle ośnieżone góry, cedrowe gaje, tysiące lat historii – fantastyczne budowle i świetnie zachowane ruiny z różnych epok – fenickie, rzymskie, zamki krzyżowców, piękne monastyry ukryte wysoko w górach, lokalne starówki zwiedzanych miasteczek, orientalne suki, przepiękne jaskinie itp. Do tego wspaniała kuchnia i przemili ludzie.

  Wielkie podziękowania dla naszej wspaniałej pilotki Pani Doroty, która mieszkając przez wiele lat w Libanie i przeżywszy trudne chwile i tragedie dotykające ten kraj, wybuch w Bejrucie, potrafiła w sposób szczególny, bardzo emocjonalny przekazać nam wiedzę o uwarunkowaniach historycznych, społecznych, politycznych, religijnych, obyczajowych, kulturowych itp. To wspaniała osoba o bardzo wysokiej kulturze osobistej, bardzo pomocna i opiekuńcza, zawsze chętna i gotowa. Po całym dniu opowiadania nam non stop o Libanie, aż do zdarcia strun głosowych, a tych opowieści nigdy nie mieliśmy dosyć, proponowała nam wspólne spacery wieczorne, pokazywała lokalne przysmaki itp.

  Dużym atutem tej wycieczki było zakwaterowania w jednym hotelu w centrum Bejrutu w spokojnej i bezpiecznej dzielnicy, gdzie mogliśmy wieczorami spokojne samodzielnie eksplorować Bejrut.

  Opowiadając o wycieczce, nie można pominąć kuchni libańskiej. To oddzielny rozdział tej wycieczki. Prawdziwe wielodaniowe uczty przy suto zastawionych stołach, z dziesiątkami przepysznych przystawek kuchni libańskiej, owoce morza, ryby. Do posiłków zawsze serwowane było lokalne wino.

  Jak zwykle, podróż z biurem Matys Travel jest gwarancją profesjonalizmu i usług na najwyższym poziomie. Gorąco polecam tę bardzo ciekawą i pełną atrakcji wycieczkę, a sama już planuję kolejny wyjazd z tym biurem.

  Wielkie podziękowania i pozdrowienia dla uczestników naszej grupy za przemiłą atmosferę i wspólnie spędzony czas.
  Elżbieta

 43. Anna Wahn pisze:

  Panie Krzysztofie chciałam serdecznie podziękować za wspaniałą wyprawę do Armenii.

  Oferta biura Krzysztof Matys Travel pojawiła się na moim Facebooku po zapoznaniu się z nią poczułam, że chcę wybrać się w tą magiczną podróż właśnie z Pana biurem. Z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że nie zawiodłam się a wycieczka spełniła moje wszelkie oczekiwania. Armenia to piękny kraj, krajobrazy zapierające dech, zbytki, kraj z bogatą kulturą i historią, którą trzeba poznać. Dysponuje Pan przeogromną wiedzą a przekaz tej wiedzy, sprawił, że miejsca które zwiedzaliśmy nabrały
  jeszcze większej wagi, za co dziękuję.
  Organizacja wyjazdu pod każdym względem dopracowana w każdym calu, bardzo dobre hotele, wyśmienita lokalna kuchnia, jednym zdaniem pojawił się apetyt na więcej, … apetyt na więcej wypraw z Pana biurem.
  Potwierdzam są to wyprawy dla koneserów !

  Mam nadzieję, że do rychłego zobaczenia na następnej magicznej wyprawie z biurem Krzysztof Matys Travel 😁!

  pozdrawiam Anna ze Szczecina

 44. Egipt 27.02.24-07.03.24 Jarosław pisze:

  Pierwszy raz z biurem Krzysztof Matys Travel i od razu strzał w “dziesiątkę”. Wycieczka objazdowa po Egipcie, IDEALNA. Wszystko dopracowane w najmniejszych szczegółach. Opróćz wspaniałego, lokalnego przewodnika Miny, był również Pan Krzysztof. Olbrzymia wiedza obu Panów na temat starożytnego i wspólczesnego Egiptu, oraz sposób przekazania tej wiedzy na najwyższym poziomie.
  Bardzo dobre hotele, chociaż dla mnie w Hurghardzie zbyt luksusowy :D. Lokalna kuchnia to istne cudo. Program całej wycieczki pod każdym względem super, szczególnie rejs po Nilu. Opróćz obowiązkowych miejsc, były także niespodzianki( nie zdradzam jakie:) ). Grupa z którą miałem przyjemność podróżować, bardzo zintegrowana i zdyscyplinowana. Gorąco polecam objazdówkę po Egipcie.
  27 kwietnia 2024 wybieram się z biurem Matys Travel do Libanu( nie mogę się już doczekać).

  Pozdrawiam
  Jarosław, Szczecin

 45. Ewa Gołębiowska , Warszawa pisze:

  Kolejna cudowna wyprawa z biurem Krzysztof Matys Travel. Tym razem Egipt z rejsem po Nilu. Świetny program i znakomita organizacja bez zbędnych przejazdów i bez marnotrawienia czasu. Wolne chwile , jeśli takie były natychmiast były zagospodarowywane dodatkowymi atrakcjami ( rejs po Nilu – Kair nocą czy wyprawa do wioski nubijskiej). A co najważniejsze w takich wyprawach to przewodnicy : p. Krzysztof Matys i świetnie mówiący po polsku Egipcjanin Mina . Obaj bardzo starali się , aby przybliżyć nam Egipt zarówno ten starożytny, z czasów faraonów jak i ten współczesny – ogromna wiedza , poczucie humoru , kultura osobista . I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz – fantastyczne umiejętności integrowania grupy co powoduje , że kończymy wycieczkę z poczuciem cudownie spędzonego czasu i obietnicą , że z biurem Krzysztof Matys Travel warto jechać na kolejną wyprawę. Ja napewno pojadę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinie o naszym biurze

Najnowsze komentarze

Newsletter