fbpx

Wyjazdy indywidualne

Wycieczki na zamówienie, już od 2 osób. Programy szyte na miarę. Każdy zakątek świata. Wszystko jest możliwe!

Wycieczka realizowana na zamówienie grupy. Gruzja jest wyśmienitym terenem do uprawiania tego typu turystyki. Mnogość tras o różnym stopniu trudności. Zapewniamy motocykle oraz obsługę techniczną.

Kaziuk to największe, najbardziej huczne święto Wilna. Odbywa się co roku na początku marca. To także najstarszy jarmark w tej części Europy. Jego historia liczy ponad 400 lat! Termin wycieczki: 8-10 marca 2024 r.

Od lutego 2017 r. turyści mogą wjechać na terytorium Białorusi bez konieczności posiadania wizy. Warunkiem jest przekroczenie granicy na lotnisku w Mińsku. Z rozwiązania tego skorzystać mogą turyści, którzy na terenie Białorusi przebywać będą maksymalnie 5 dni.

Wycieczka autokarowa z Mińskiem, Polesiem i Grodnem. Atrakcyjny, bogaty program, i bardzo dobry pilot/przewodnik. Na zamówienie grupy. Możliwość organizacji wyjazdu z innych regionów Polski oraz połączenia ze zwiedzaniem Podlasia.

Rajdy off road w Gruzji, Armenii i Azerbejdżanie. Południowy Kaukaz jest bardzo atrakcyjnym celem wypraw samochodów z napędem 4×4. Dla profesjonalistów i amatorów.

Proponujemy Państwu narciarskie wyjazdy do Gudauri, najlepszego gruzińskiego ośrodka narciarskiego. Sezon: zima 2017. Wyjazd można połączyć ze zwiedzaniem Tbilisi oraz degustacją gruzińskich potraw i wina.

11 DNI

Wycieczka realizowana już od 2 osób! Dla koneserów wyjątkowych podróży. Tajemnicze himalajskie Królestwo Grzmiącego Smoka jest marzeniem wielu podróżników. Położony we wschodnich Himalajach Bhutan sprawia oszałamiające wrażenie.

Zapraszamy Państwa na wyprawę do dwóch buddyjskich królestw:  Ladakhu – zwanego „Małym Tybetem” i odizolowanego przez wiele miesięcy w roku Zanskaru, w którym dziedzictwo buddyzmu zachowało się niemal w niezmienionej postaci.

GRUZJA, 8 dni

Kutaisi – Gori – Kazbegi – Kachetia – Tbilisi – Mccheta – Borżomi – Wardzia – Kutaisi

Program indywidualny – na zamówienie, w dowolnym terminie i dla dowolnej ilości osób. Na życzenie Klientów możliwe są zmiany w programie.

Petersburg zachwyca o każdej porze roku. Szczególnie polecamy czerwiec – ze względu na białe noce. Zapewniamy wysoki standard i polskojęzycznego pilota/przewodnika. Kameralna grupa.

Wycieczka do Australii. Plus Tasmania. Możliwość połączenia ze zwiedzaniem Nowej Zelandii lub/i wypoczynkiem na wyspach Pacyfiku np. Fidżi oraz zwiedzaniem jednej z azjatyckich metropolii np. Dubaju, Singapuru, Hong Kongu. Już od 2 osób.

Wycieczka do Nowej Zelandii. Kilka wariantów. Również w połączeniu z Australią, wyspami Pacyfiku, np. Fidżi oraz Dubajem, Singapurem lub Hong Kongiem. Na indywidualne zamówienie. Już od 2 osób.

7-10 DNI

Wycieczka w 3 wariantach: Mołdawia; Ukraina – Mołdawia oraz Rumunia – Mołdawia. Przeloty z Polski do Odessy, Kiszyniowa lub Bukaresztu. Program szyty na miarę pod zamówienie grupy. Już od 2 osób!

Armenia i Gruzja to dwa najstarsze chrześcijańskie kraje na świecie. Zachowało się tu wiele kościołów i klasztorów z pierwszego tysiąclecia (IV – VII wiek!). Pięknej, zabytkowej architekturze towarzyszą monumentalne góry (zobaczymy Ararat) i wspaniałe widoki kaukaskiej przyrody.

Japonia to kraj jedyny w swoim rodzaju, gdzie tradycja i nowoczesność tworzą spójną całość, kraj osobliwych kontrastów, pełen starych świątyń, monumentalnych zamków, pięknych krajobrazów, uroczych ogrodów, eleganckich sklepów, skomplikowanych urządzeń  technicznych.

Białoruś to najbliższa Polsce “egzotyka”. Do niedawna był to kraj gościnny i bezpieczny. Organizowaliśmy tam mnóstwo wycieczek, ostatnie w 2020 r. Rok 2021 jest czasem przerwy i mamy nadzieję, że już niedługo będzie można turystycznie wrócić na Białoruś.

GRUZJA, 11 dni. Program ze Swanetią.

Kutaisi – Tbilisi – Kazbegi – Kachetia  – Mccheta – Gori – Borżomi – Wardzia – Batumi – Mestia – Ushguli – Kutaisi

Program indywidualny, na zamówienie. W dowolnym terminie.

Gruzja jest ojczyzną wina. Wytwarza się je tu od 7 tys. lat! W trakcie wycieczki odwiedzamy winnice i poznajemy najstarszy na świecie i nadal praktykowany sposób wytwarzania wina – metoda kachetyjska, gdzie zamiast beczek używa się glinianych kwewri. Oczywiście nie zabraknie degustacji. Spróbujemy też wybornej czaczy.

Opinie o naszym biurze

Najnowsze komentarze

Newsletter