fbpx

Wycieczka do Macedonii Północnej była pierwszą, jaką odbyłam z biurem Matys Travel, ale na pewno nie ostatnią. Organizacja wyprawy była na najwyższym poziomie, a jej plan pozwalał poczuć klimat odwiedzanego miejsca. Był czas na wszystko: zwiedzanie zabytków, podziwianie przyrody i krajobrazów, kosztowanie pysznego macedońskiego jedzenia (i wina) oraz odkrywanie folkloru. Na oddzielną wzmiankę zasługuje pilot wycieczki pan Piotr, który wykazał się profesjonalizmem oraz szybko i skutecznie reagował na potrzeby uczestników. Swoimi ciekawymi opowieściami przybliżył historię odwiedzanego regionu, a poczuciem humoru zapewnił świetną atmosferę podczas całej wycieczki.

Ludwika Poręba


Szanowny Panie Krzysztofie,
Wycieczka do Macedonii wspaniała – zresztą jak wszystkie wycieczki organizowane przez Pana. Zwiedziliśmy kawał Macedonii wzbogacając wiedzę o tym państwie przekazywaną przez Pana Piotra. Pan Piotr wykonywał obowiązki wodza grupy wspaniale, odkrywał jeszcze to, czego miejscowi przewodnicy nie wiedzieli. Z niecierpliwością czekamy już na kolejną wycieczkę, która już jest tuż, tuż a po niej kolejne w następnym roku.
Przesyłamy serdeczne pozdrowienia i dalszych sił w organizacji pięknych podróży.

Elżbieta i Halina (wrzesień 2022)


Magiczne bezdroża Gruzji – to nasza pierwsza wycieczka z biurem Matys Travel. Minął już tydzień od naszego powrotu a my dalej wspominamy czas spędzony wśród pięknych gór i wspaniałych ludzi. Mieliśmy ogromne szczęście że wycieczkę prowadził sam ”szef” wraz z dwiema sympatycznymi przewodniczkami z Gruzji. Owocem tego „zestawienia” była ogromna ilość fachowo przekazanej wiedzy historycznej, geograficznej, politycznej, kulturowej , kulinarnej itd. Wycieczka objazdowa ale bez stresu, bez wczesnych śniadań, bez galopu – miło i spokojnie. Grupa 17 osób i wygodny duży autokar z świetnym lokalnym kierowcą. Pełni szczęścia dopełniła wspaniała gruzińska kuchnia serwowana codziennie czy to w dobrych hotelach (4*) czy w restauracjach. Nigdy nie zabrakło pysznego wina. Spróbowaliśmy też lokalnej czaczy oraz koniaków. Już planujemy kolejny wyjazd z tym biurem. Polecamy !!!

Beata i Przemek (26.08-05.09.2022)


Wczoraj (19.07.22.) wróciliśmy z cudownej wycieczki po bezdrożach Gruzji. Wspaniała przewodniczka Pani Gvantsa przekazała ogromną ilość informacji o swoim kraju w języku polskim, program wycieczki FANTASTYCZNY !!! , nie było czasu na nudę , wspaniała lokalna kuchnia plus wino, przemiły i bezpieczny kierowca, autokar b. wygodny.
Gratulujemy Panu Krzysztofowi wspaniałego Biura Turystycznego. Pragnę zaznaczyć , że była to trzecia nasza wyprawa z Biurem Pana Krzysztofa. Czekamy kiedy pojawi się Szmaragdowa Sardynia !

Jola z Piotrem


Niedawno wróciliśmy z malowniczej wycieczki po najpiękniejszych zakątkach Armenii, która odbyła się na przełomie kwietnia i maja. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem zarówno tego kraju, który ma wiele do zaoferowania, jak i profesjonalnego przygotowania całej podróży. Przewodnicy Ania z Gagikiem byli dobrze zorientowani, chętnie i wyczerpująco odpowiadali na wszystkie zadane pytania. Dzięki nim wszystko przebiegało sprawnie i bez stresu. Pozytywnie oceniamy także sam program wycieczki, który dzięki ciekawej kompozycji pozwolił nam poznać zarówno kulturę jak i krajobraz oraz zabytki Armenii. Warte uwagi były również smaczne poczęstunki z dań regionalnych wraz z degustacjami lokalnego wina. Zdecydowanie można było poczuć ormiański klimat. Polecamy zarówno wycieczkę z biurem Matys Travel jak i odwiedzenie magicznej Armenii 🙂

Wojciech


Do zapisania się na wyjazd do Armenii namówiła nas rodzina. Uczestniczyli w takiej imprezie w 2021. Super rekomendacja była uzasadniona! Informacja i kontakty mailowe przed wyjazdem bardzo dobre. Reakcje na korespondencje natychmiastowe i rzeczowe. Przed wylotem spotkanie na lotnisku punktualne i dobrze zorganizowane. Do Erewania leciała z nami pilotka, a właściwie opiekunka – Ania. W Erewaniu dołączył przewodnik Gagik. Oboje są Ormianami i świetnie mówią po polsku. Bardzo komunikatywni i nastawieni na maksymalne zaopiekowanie się uczestnikami.
Ogromna wiedza, poczucie odpowiedzialności i nastawienie na przekazanie nam wszelkich informacji . Z takimi osobami każdy wyjazd może być niepowtarzalny i do zapamiętania.
Wycieczka była znakomicie zorganizowana. W przemiłym i bardzo zdyscyplinowanym towarzystwie program w 110% został zrealizowany. Będziemy propagować wśród znajomych i przyjaciół biuro Pana Matysa oraz tę świetną „parę” Anię i Gagika. Dziękujemy bardzo!

Ania i Bogdan z Gdyni, maj 2022


Opinie o naszym biurze

Najnowsze komentarze

Newsletter