fbpx

Do zapisania się na wyjazd do Armenii namówiła nas rodzina. Uczestniczyli w takiej imprezie w 2021. Super rekomendacja była uzasadniona! Informacja i kontakty mailowe przed wyjazdem bardzo dobre. Reakcje na korespondencje natychmiastowe i rzeczowe. Przed wylotem spotkanie na lotnisku punktualne i dobrze zorganizowane. Do Erewania leciała z nami pilotka, a właściwie opiekunka – Ania. W Erewaniu dołączył przewodnik Gagik. Oboje są Ormianami i świetnie mówią po polsku. Bardzo komunikatywni i nastawieni na maksymalne zaopiekowanie się uczestnikami.
Ogromna wiedza, poczucie odpowiedzialności i nastawienie na przekazanie nam wszelkich informacji . Z takimi osobami każdy wyjazd może być niepowtarzalny i do zapamiętania.
Wycieczka była znakomicie zorganizowana. W przemiłym i bardzo zdyscyplinowanym towarzystwie program w 110% został zrealizowany. Będziemy propagować wśród znajomych i przyjaciół biuro Pana Matysa oraz tę świetną „parę” Anię i Gagika. Dziękujemy bardzo!

Ania i Bogdan z Gdyni, maj 2022


Dwa tygodnie temu wróciliśmy z Uzbekistanu (wycieczka kwiecień/maj 2022), ale duchem wciąż jeszcze tam jesteśmy. Było wspaniale pod każdym względem. Niesamowicie ciekawy kraj, perfekcyjna organizacja wycieczki, fajna i zgrana grupa, no i wartość dodana – przewodnik Jacek Świercz, z którym jesteśmy gotowi jechać z zamkniętymi oczami na koniec świata. Najlepszą pointą niechaj będzie informacja, że już jesteśmy zapisani na kolejną wycieczkę z Matys Travel, tym razem do Jordanii. Czekamy z niecierpliwością.

Joanna Olczak


Kolejna wycieczka z biurem Krzysztof Matys Travel, tym razem do Macedonii (wrzesień 2021) i znowu ocena w samych superlatywach. Piękna trasa, również część Macedonii wschodniej, fantastyczna opieka pilotów, przewodników, profesjonalny kierowca, wygodny duży autokar, nie wspominając o jedzeniu i wszelkiego rodzaju napitkach. Na każdej trasie można zasmakować w lokalnej kuchni. Macedonia, piękny kraj w którym dominują góry, malownicze jeziora, piękne klasztory, meczety i przyjaźnie nastawieni mieszkańcy. Muszę również wspomnieć o uczestnikach wycieczki, dzięki którym czas upływa w miłej atmosferze. Z każdej wycieczki organizowanej przez biuro Krzysztofa Matysa wracamy szczęśliwi, zrelaksowani, ze wspaniałymi wspomnieniami. Pozdrawiamy uczestników wycieczki, organizatorów i czekamy na kolejne ciekawe wyprawy.

Grażyna i Piotr


Właśnie mija pierwszy dzień po powrocie z pięknej wycieczki po Sardynii i Korsyce. Korzystałem do tej pory z wielu biur podróży w realizacji swoich [naszych z żoną] planów urlopowych, ale tym razem nie znalazłem żadnego punktu, który mógłby stanowić podstawę do nawet najmniejszej krytyki. Cały wyjazd, a w tym przede wszystkim program wycieczki, standard hoteli, obsługa pilotów p. Agnieszki i p. Asi – no i oczywiście wyżywienia dało nam duże poczucie komfortu i satysfakcji. W rozmowie z uczestnikami wycieczki wiem, że mielicie duże grono” ambasadorów „promujących Wasze [Nasze] biuro podróży. Teraz możecie być pewni, że grono osób promujących Krzysztof Matys Travel zwiększyło się o minimum 2 osoby, tj kolegę Józefa Bobisa i mnie.
Był to nasz wspólny pierwszy wyjazd ale na pewno nie ostatni . No może ostatni w tym roku.
Serdecznie pozdrawiam cały zespól biura podróży a p. Krzysztofowi Matys życzymy wraz z zespołem współpracowników dalszych sukcesów a szczególnie szczęśliwej ręki do dotychczasowego doboru współpracującej kadry.
Łączę pozdrowienia

Jan Mrozek


Armenia. Perła Kaukazu 12.09.2021 – 20.09.2021 – to nasza pierwsza wyprawa z biurem Pana Krzysztofa Matysa i już od pierwszych chwil wiedzieliśmy, że nie ostatnia.

Piękna Armenii nie da się wyrazić słowami – wspaniałe zabytki, cudowna przyroda, bajeczne krajobrazy, ludzie o wielkiej serdeczności a jednocześnie głębokim patriotyzmie i miłości do własnej ojczyzny, fantastyczne jedzenie – to wszystko po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy, do czego serdecznie zachęcamy każdego od momentu powrotu do Polski.

Doskonała organizacja pobytu i opieka nad uczestnikami wycieczki już od odprawy na lotnisku w Warszawie aż do odprawy w Erywaniu. Każdy dzień, nawet każdy moment wycieczki doskonale zaplanowany i zorganizowany, a przy tym na tyle elastyczny, aby każdy uczestnik czuł się najważniejsza osobą a jego potrzeby nawet najmniejsze odgadywane i realizowane przez przewodnika i pilotkę wycieczki. I właśnie o tych osobach chcę napisać, nasza najwspanialsza pilotka – Anna i przewodnik po Armenii – Gagik, rodowici Ormianie, posługujący się doskonałą polszczyzną, osoby przed którymi wszyscy chyliliśmy czoła. Ich zaangażowanie, ogromna wiedza o swoim kraju, empatia oraz wielkie serce dla tego co robią oraz dla turystów a jednocześnie wspaniałe poczucie humoru, są dla nas ciągle godne podziwu. Dzięki tym osobom, nasza mała turystyczna grupa – 13 – stu osób – pochodzących z różnych części Polski, różniących się pod każdym względem stała się małą rodziną, z którą rozstawaliśmy się z wielką nostalgią. Mimo tego, że od wyprawy minęło już kilka dni i każdy powrócił do swoich obowiązków nie ma dnia, abyśmy nie kontaktowali się ze sobą i nie tęsknili za Armenią i za tym cudownie spędzonym czasem.

Już planujemy kolejną wyprawę oczywiście z „Matys Travel”.

Dorota i Artur


Wraz z mężem uczestniczyliśmy w wyprawie Magiczne Bezdroża Gruzji (27.08 – 6.09.21) z autorskim biurem podróży Matys Travel , którą możemy określić jednym słowem REWELACJA!
Po pierwsze, drugie i trzecie IRENA, nasza opiekunka i przewodniczka, która podbiła nasze serca. Wspaniała! niestandardowa  kobieta z ogromną wiedzą i pasją opowiadająca o swoim kraju, co skutkuje fascynacją odbiorców i chęcią powrotu do Gruzji raz jeszcze.
PrzeCudny kierowca, z którym komfortowym autokarem bezpiecznie podróżowaliśmy.
Hotele, gdzie bardzo(!) wygodnie wypoczywaliśmy oraz restauracje w których cieszyliśmy  zmysły wyśmienitym regionalnym jedzeniem, muzyką i tańcami.
Całości dopełnia zaproponowany, wynikający z lat doświadczeń program, ten z kolei pozwolił nam przeżyć  wiele wrażeń (wspaniałe krajobrazy, góry, regionalna kultura itd…) i zabrać ze sobą miłe  wspomnienia.
Dziękujemy naszym współuczestnikom wyprawy za wspaniałą atmosferę, którą  cieszyliśmy się podczas całej wyprawy i przy każdym wspólnym spotkaniu😘
Będziemy głośno opowiadać o tym wydarzeniu i gorąco polecać  chętnym, przygotowując się do następnej wyprawy z Biurem.
Pozdrawiamy 👋👍😁

Ela i Zbyszek ze Szczecina


Opinie o naszym biurze

Najnowsze komentarze

Newsletter