fbpx

Incentive

Do każdego wyjazdu podchodzimy indywidualnie, angażując całą naszą wiedzę, doświadczenie i kontakty. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują wyjątkowy produkt.

Nie uprawiamy turystyki masowej. Organizujemy wyprawy dla koneserów. Tu znajdują się opinie na temat naszego biura.

Do tej pory z naszych usług skorzystali m.in. Lotos, McCain, Liberty Direct, Frito Lay, SOT, Leroy Merlin, Izba Notarialna, Stowarzyszenie Sędziów Polskich “Iustitia”, Muzeum Zamoyskich w Kozłówce, Stowarzyszenie Elektryków Polskich, Lasy Państwowe, Isuzu…

Do naszych sztandarowych kierunków należą m.in.: Gruzja, Armenia, Mołdawia, Japonia, Chiny, Iran, Etiopia, Indie, Kuba, Rosja, Litwa i Białoruś.

Zdajemy sobie sprawę jaka odpowiedzialność na nas spoczywa. Zlecając nam zorganizowanie wyjazdu typu incentive, w nasze ręce przekazują Państwo część troski o markę firmy lub instytucji. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, żeby taka impreza przyniosła Państwu jak największe korzyści.

Przykładowe programy zrealizowanych imprez:

Gruzja

Moskwa

Iran – tajemniczy Orient

Smaki Armenii

Mołdawia winem płynąca

Suwalszczyzna i Litwa

Białoruś

Kuba – wyspa jak wulkan gorąca

Chiny Południowe

Portugalia. Od Lizbony do Porto

 

Jedną z naszych specjalizacji są wycieczki

dla miłośników wina i lokalnej kuchni.

Więcej informacji na ten temat w dziale:

Enoturystyka. Wino i podróże.

Zapisz

Zapisz

2 odpowiedzi na “Incentive”

  1. Wołodia pisze:

    Minęło kilka lat od wycieczki z Biurem Krzysztofa do Armenii i Górskiego Karabachu, byliśmy z żoną od tego czasu na wielu pięknych i egzotycznych wyprawach, lecz podczas wszystkich dyskusji i wspomnień wśród znajomych i współpodróżników , najcieplej wspominamy właśnie to biuro, pełen profesjonalizm, wiedza i osobiste zaangażowanie właściciela, pozostawia w człowieku cudowny ślad wspomnień, kameralne grupy, perfekcyjna organizacja każdej chwili pobytu, gwarantuje, iż człowiek nie żałuje ani jednego grosz wydanego, na Wyprawy dla Koneserów. Dziękujemy za to wszystko i jesteśmy pewni że nasze drogi znowu się spotkają 🙂

  2. Robert pisze:

    Wspaniała wyprawa do Armenii we wrześniu 2019 roku. Bogaty program zwiedzania, profesjonalna organizacja oraz niezwykle interesujące opowieści naszego pilota – Krzysztofa o historii, tradycjach, kulturze i współczesnym rozwoju tego pięknego kraju. Zobaczyliśmy cudowny Erywań- kolebkę piśmiennictwa ze wspaniałymi zbiorami manuskryptów, urokliwe klasztory, niektóre ukryte wysoko w górach, tajemniczy kamienny krąg Zorac Karer, który 3000 lat p.n.e. był prawdopodobnie pierwszym obserwatorium astronomicznym i wiele innych unikatowych zabytków…..
    Armenia to także różnorodna przyroda- górskie niedostępne szczyty, zielone lasy parku narodowego Dilidżan, czy błękitna toń jeziora Sevan. kto nie był- gorąco polecam!!!! Wyprawa do Armenii świetnie zorganizowana przez wasze biuro pozwoliła zobaczyć niezwykłe miejsca, zapoznać się z kulturą i posmakować lokalne potrawy oraz trunki tego kraju. Plan wyprawy ułożony znakomicie, dziękujemy za to, że mogliśmy poczuć atmosferę południowego Kaukazu, a historia przybliżona przez Krzysztofa na długo pozostanie w pamięci!
    Robert

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinie o naszym biurze

Najnowsze komentarze

Newsletter