fbpx

Praca

Niestety, choćbyśmy nawet nie chcieli, to inaczej się po prostu nie da. Jesteśmy tak zawaleni pracą, mamy tak wiele wycieczek, grup, turystów, że musimy zatrudnić kolejne osoby. Tak więc ogłaszamy rekrutację.

Myśleliście kiedyś o pracy w biurze podróży? Jeśli tak, to prosimy, czytajcie dalej. Może to jest właśnie Wasze wymarzone zajęcie.

Nigdy wcześniej o tym nie myśleliście? Nie macie żadnego doświadczenia w branży? Nie studiowaliście turystyki? Bardzo dobrze! Właśnie na Was czekamy!

Kogo z chęcią zatrudnimy? Osoby chcące się uczyć, gotowe zainwestować w swój rozwój. Nauczymy, czego trzeba, ale tylko osoby, które maja pasję i chęć.

Nie jesteśmy zwykłym, standardowym biurem podróży. To ważne, ponieważ stawiamy wyższe, szczególne wymagania. Jakim jesteśmy biurem? Najlepiej pokażą to opinie naszych klientów. Do przeczytania tu: Opinie oraz w zakładce: O mnie.

Organizujemy wycieczki dla koneserów

O jakie stanowisko chodzi?

Bliżej nieokreślone. Trochę sekretarka, trochę asystentka. Do tego specjalista ds. marketingu. I najchętniej z literackim talentem. I z pasją do podróży, poznawania świata. (Jak pisaliśmy wyżej, nie jesteśmy standardowym biurem).

Co trzeba będzie robić?

– obsługiwać pocztę internetową, odpowiadać na maile (umiejętność pisania mile widziana);

– być prawdziwą wizytówką firmy, pierwszą osobą, z którą klient nawiąże kontakt (najważniejsza funkcja w biurze Krzysztof Matys Travel);

– prowadzić kalendarz wycieczek, pilnować terminów i spotkań szefa, który notorycznie o nich zapomina;

– brać na siebie wszystkie biurokratyczne obowiązki, których zarządzający biurem po prostu nie cierpią;

– czasem gdzieś pojechać, sprawdzić hotel, restaurację, linię lotniczą, atrakcje turystyczne (w sumie to ciężka praca).

Wymagania

Poza wymienionymi wyżej, to jeszcze znajomość języka angielskiego. Rosyjski będzie dodatkowym atutem. Zresztą każdy język może nim być, choćby gruziński, bo tam też organizujemy sporo wycieczek.

Chcemy też, aby osoba, którą zatrudnimy związała się z nami na dłużej. W końcu sporo w nią zainwestujemy. A poza tym, możemy się zwyczajnie polubić.

Mamy fajną ekipę

Co zapewniamy?

– stały etat, odpowiednie wynagrodzenie, dodatkowe bonusy (jakie, to na razie tajemnica);

– bardzo miłą atmosferę, towarzystwo inteligentnych i wyrozumiałych osób;

– możliwości rozwoju, nauki nowych, ciekawych rzeczy (trzeba będzie czytać po nocach).

Prosimy o przysłanie swoich zgłoszeń na adres: [email protected] Uwaga! Ponieważ nie lubimy spotykać się po to, by egzaminować, to liczymy, że te osoby, które warto zatrudnić zainteresują nas już samym mailem ze zgłoszeniem. Tak więc CV i list motywacyjny to minimum. Trzeba wykazać się jeszcze umiejętnościami marketingowymi i umieć zainteresować swoją osobą.

Do zobaczenia!

Aha, na dole CV trzeba dopisać jeszcze tę formułkę o przetwarzaniu danych osobowych w celach rekrutacji. Oczywiście skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. I co również ważne, na zgłoszenia czekamy tylko do 15 maja. Kto pierwszy, ten lepszy 😊

 

 

——————————————————————————————————————-

Chcesz pracować w biurze podróży?
Szkolenie dla kandydatów na pracowników biur podróży.
Specjalista ds. turystyki/pracownik biura podróży

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Opinie o naszym biurze

Najnowsze komentarze

Newsletter