fbpx

Praca

Zatrudnimy do pracy w biurze podróży. Doświadczenie nie jest wymagane! Ogłoszenie aktualne.

Myśleliście kiedyś o pracy w biurze podróży? Jeśli tak, to prosimy, czytajcie dalej. Może jest to właśnie Wasze wymarzone zajęcie.

Nigdy wcześniej o tym nie myśleliście? Nie macie żadnego doświadczenia w branży? Nie studiowaliście turystyki? Też dobrze! Czekamy również na osoby bez doświadczenia, ze świeżym spojrzeniem!

Kogo z chęcią zatrudnimy? Osoby chcące się uczyć, gotowe zainwestować w swój rozwój. Nauczymy, czego trzeba, ale tylko osoby, które naprawdę chcą pracować.

Nie jesteśmy zwykłym, standardowym biurem podróży. To ważne, ponieważ stawiamy wyższe, szczególne wymagania. Jakim jesteśmy biurem? Najlepiej pokażą to opinie naszych klientów. Do przeczytania tu: Opinie oraz w zakładce: O biurze.

Organizujemy wycieczki dla koneserów

O jakie stanowisko chodzi?

Pracownik biurowy, specjalista ds. turystyki. W tej pracy dobrze będzie się czuła osoba lubiąca biurokratyczne obowiązki.

Co trzeba będzie robić?

– obsługiwać pocztę internetową, odpowiadać na maile;

– odbierać telefony;

– czasem gdzieś pojechać, sprawdzić hotel, restaurację, linię lotniczą, atrakcje turystyczne.

Oczekujemy umiejętności skrupulatnego wykonywania obowiązków.

Chcemy też, aby osoba, którą zatrudnimy związała się z nami na dłużej. W końcu sporo w nią zainwestujemy. A poza tym, możemy się zwyczajnie polubić.

Atutem może być doświadczenie w pracy pilota wycieczek, przewodnika oraz doświadczenie związane z pracą biurową.

Mamy fajną ekipę

Co zapewniamy?

– stały etat, odpowiednie wynagrodzenie, dodatkowe bonusy;

– bardzo miłą atmosferę, towarzystwo inteligentnych i wyrozumiałych osób;

– możliwość rozwoju i podróży.

Prosimy o przysłanie swoich zgłoszeń na adres: [email protected] Uwaga! Ponieważ nie lubimy spotykać się po to, by egzaminować, to liczymy, że te osoby, które warto zatrudnić zainteresują nas już samym mailem ze zgłoszeniem. Tak więc CV i list motywacyjny to minimum. Trzeba wykazać się jeszcze umiejętnościami marketingowymi i umieć zainteresować swoją osobą.

Do zobaczenia!

Aha, na dole CV trzeba dopisać jeszcze tę formułkę o przetwarzaniu danych osobowych w celach rekrutacji. Oczywiście skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. I co również ważne, na zgłoszenia czekamy tylko do 7 czerwca 2019 r. Kto pierwszy, ten lepszy 😊

——————————————————————————————————————-

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinie o naszym biurze

Najnowsze komentarze

Newsletter