fbpx

Praca

Ponownie ogłaszamy rekrutację. Mamy tak wiele wycieczek, grup, turystów, że musimy zatrudnić kolejne osoby.

Myśleliście kiedyś o pracy w biurze podróży? Jeśli tak, to prosimy, czytajcie dalej. Może jest to właśnie Wasze wymarzone zajęcie.

Nigdy wcześniej o tym nie myśleliście? Nie macie żadnego doświadczenia w branży? Nie studiowaliście turystyki? Też dobrze! Czekamy również na osoby bez doświadczenia, ze świeżym spojrzeniem!

Kogo z chęcią zatrudnimy? Osoby chcące się uczyć, gotowe zainwestować w swój rozwój. Nauczymy, czego trzeba, ale tylko osoby, które maja pasję.

Nie jesteśmy zwykłym, standardowym biurem podróży. To ważne, ponieważ stawiamy wyższe, szczególne wymagania. Jakim jesteśmy biurem? Najlepiej pokażą to opinie naszych klientów. Do przeczytania tu: Opinie oraz w zakładce: O mnie.

Organizujemy wycieczki dla koneserów

O jakie stanowisko chodzi?

Pracownik biurowy. Trochę sekretarka, trochę asystentka. Zdecydowanie lepiej sprawdzi się osoba lubiąca biurokratyczne obowiązki. Praca w biurze w Białymstoku.

Co trzeba będzie robić?

– obsługiwać pocztę internetową, odpowiadać na maile;

– być wizytówką firmy, pierwszą osobą, z którą klient nawiąże kontakt;

– czasem gdzieś pojechać, sprawdzić hotel, restaurację, linię lotniczą, atrakcje turystyczne.

Wymagania

Poza wymienionymi wyżej, to jeszcze znajomość języka angielskiego. Rosyjski będzie dodatkowym atutem. Zresztą każdy język może nim być, choćby gruziński, bo tam też organizujemy sporo wycieczek.

Chcemy też, aby osoba, którą zatrudnimy związała się z nami na dłużej. W końcu sporo w nią zainwestujemy. A poza tym, możemy się zwyczajnie polubić.

Atutem może być doświadczenie w pracy pilota wycieczek, przewodnika…

Mamy fajną ekipę

Co zapewniamy?

– stały etat, odpowiednie wynagrodzenie, dodatkowe bonusy;

– bardzo miłą atmosferę, towarzystwo inteligentnych i wyrozumiałych osób;

– możliwość rozwoju i podróży.

Prosimy o przysłanie swoich zgłoszeń na adres: [email protected] Uwaga! Ponieważ nie lubimy spotykać się po to, by egzaminować, to liczymy, że te osoby, które warto zatrudnić zainteresują nas już samym mailem ze zgłoszeniem. Tak więc CV i list motywacyjny to minimum. Trzeba wykazać się jeszcze umiejętnościami marketingowymi i umieć zainteresować swoją osobą.

Do zobaczenia!

Aha, na dole CV trzeba dopisać jeszcze tę formułkę o przetwarzaniu danych osobowych w celach rekrutacji. Oczywiście skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. I co również ważne, na zgłoszenia czekamy tylko do 18 października 2018 r. Kto pierwszy, ten lepszy 😊

 

 

——————————————————————————————————————-

Chcesz pracować w biurze podróży?
Szkolenie dla kandydatów na pracowników biur podróży.
Specjalista ds. turystyki/pracownik biura podróży

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Opinie o naszym biurze

Najnowsze komentarze

Newsletter