fbpx

Praca

Zatrudnimy do pracy w biurze podróży. W związku z dynamicznym rozwojem naszego biura poszukujemy osób na dwa stanowiska:

II. Specjalista ds. produktu. Praca stacjonarna w naszym biurze lub/i praca zdalna:

Zakres obowiązków:
– tworzenie programów wycieczek
– kontakt z zagranicznymi partnerami
– organizacja wycieczek

Wymagania:
– doświadczenie w zakresie organizacji imprez turystycznych
– język angielski w mowie i piśmie (znajomość innych języków obcych mile widziana)
– dobra organizacja pracy
– wysokie poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę

Oferujemy:
– pracę na stały etat
– atrakcyjne wynagrodzenie
– możliwości rozwoju i podróży
– miłą atmosferę pracy, towarzystwo osób z wieloletnim doświadczeniem w branży

II. Pracownik biurowy/specjalista ds. turystyki. Praca stacjonarna w biurze w Białymstoku:

– korespondencja oraz kontakt telefoniczny z klientami
– udzielanie informacji na temat produktów naszego biura
– udział w prowadzeniu sekretariatu biura

Organizujemy wycieczki dla koneserów

Wymagania:
– mile widziane doświadczenie w zakresie prac biurowych, organizacyjnych oraz w kontakcie z klientami
– zainteresowanie turystyką

Oferujemy:
– możliwości rozwoju

W przypadku tego stanowiska doświadczenie w pracy w biurze podróży nie jest wymagane, ale oczywiście będzie dodatkowym atutem. Kogo z chęcią zatrudnimy? Osoby zainteresowane turystyką, chcące się uczyć, gotowe zainwestować w swój rozwój.

Atutem może być doświadczenie w pracy pilota wycieczek i przewodnika.

Mamy fajną ekipę

Nie jesteśmy zwykłym, standardowym biurem podróży. To ważne, ponieważ praca u nas to wielka przygoda i szansa na zawodowy rozwój. Jakim jesteśmy biurem? Najlepiej pokażą to opinie naszych klientów. Do przeczytania tu: Opinie oraz w zakładce: O biurze.

Prosimy o przysłanie swoich zgłoszeń na adres: praca(małpa)krzysztofmatys.pl. Uwaga! Ponieważ nie lubimy spotykać się po to, by egzaminować, to liczymy, że te osoby, które warto zatrudnić zainteresują nas już samym mailem ze zgłoszeniem. Tak więc CV i list motywacyjny to minimum. Trzeba wykazać się jeszcze umiejętnościami marketingowymi i umieć zainteresować swoją osobą.

Do zobaczenia!

Aha, na dole CV trzeba dopisać jeszcze tę formułkę o przetwarzaniu danych osobowych w celach rekrutacji. Oczywiście skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. I co również ważne, na zgłoszenia czekamy tylko do 10 czerwca 2023 r. Kto pierwszy, ten lepszy 🙂