fbpx

Gruzja, Armenia. Bezpieczeństwo. Informacje w związku z sytuacją na Ukrainie

Szanowni Państwo, w związku z wydarzeniami za naszą wschodnią granicą chcielibyśmy poinformować, że wycieczki do Gruzji oraz do Armenii realizujemy zgodnie z planem. W Gruzji i w Armenii jest całkowicie bezpiecznie w ciągu ostatnich tygodni sytuacja nie uległa zmianie.

Jak wiadomo, kraje te nie graniczą z Ukrainą. Jest tam spokojnie i to co się dzieje na Ukrainie nie ma żadnego wpływu na bezpieczeństwo w Gruzji i w Armenii. Samoloty do Tbilisi i do Erywania oczywiście NIE latają nad Ukrainą. Więcej na ten temat w artykule: Gruzja 2022, aktualne informacje.

Wycieczki i do Armenii, i do Gruzji realizowaliśmy przez cały sezon 2022 roku, od wiosny do jesieni. Zorganizowaliśmy w tym czasie wiele wypraw. Zawsze było bezpiecznie, przyjemnie i gościnnie, dokładnie tak samo, jak w poprzednich latach (wycieczki na Kaukaz organizujemy już od kilkunastu lat).

W związku z tym, przygotowujemy się do wycieczek zaplanowanych na 2023 rok zgodnie z planem i przekonani jesteśmy, że jak zawsze, tak i tym razem, będą to piękne wyprawy, które dostarczy Państwu wielu wspaniałych wrażeń. Zobacz: Opinie o naszych wycieczkach.

Oczywiście, jak w przypadku każdego innego kraju, tak i tu, obserwujemy sytuację i gdyby coś się zmieniało, to będziemy informować. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi współpracownikami i przyjaciółmi z Gruzji i Armenii.

W razie dalszych pytań służymy pomocą. Bezpośredni tel. do Krzysztofa Matysa: 692 499 766 (do Gruzji i Armenii jeździ od kilkunastu lat, zna kraj, chętnie odpowie na wszelkie pytania).

Atrakcyjna wycieczka objazdowa. Najważniejsze miejsca w Gruzji plus rewelacyjna Swanetia. Wyprawa dla koneserów. Kameralna grupa (około 18 osób!), pilot/przewodnik doskonale znający Gruzję, wysoki standard świadczeń. W 2023 r. wycieczka wydłużona o 1 dodatkowy dzień, a więc jeszcze bardziej atrakcyjna.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinie o naszym biurze

Najnowsze komentarze

Newsletter

Zapytaj o ofertę