fbpx

Gruzja, Armenia. Bezpieczeństwo. Informacje w związku z sytuacją na Ukrainie

Szanowni Państwo, w związku z wydarzeniami za naszą wschodnią granicą chcielibyśmy poinformować, że wycieczki do Gruzji oraz do Armenii realizujemy zgodnie z planem. W Gruzji i w Armenii jest całkowicie bezpiecznie, w ciągu ostatnich tygodni sytuacja nie uległa zmianie.

Jak wiadomo, kraje te nie graniczą z Ukrainą. Jest tam spokojnie, to co się dzieje na Ukrainie nie ma żadnego wpływu na bezpieczeństwo w Gruzji i w Armenii. Samoloty do Tbilisi i do Erywania oczywiście NIE latają nad Ukrainą. Więcej na ten temat w artykule: Gruzja 2022, aktualne informacje.

W związku z tym, przygotowujemy się do wycieczek zgodnie z planem i przekonani jesteśmy, że jak zawsze, tak i tym razem, będą to piękne wyprawy, które dostarczy Państwu wielu wspaniałych wrażeń. Zobacz: Opinie o naszych wycieczkach.

Oczywiście obserwujemy sytuację i gdyby coś się zmieniało, to będziemy informować. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi współpracownikami i przyjaciółmi z Gruzji i Armenii.

W razie dalszych pytań służymy pomocą. Bezpośredni tel. do Krzysztofa Matysa: 692 499 766 (do Gruzji i Armenii jeździ od kilkunastu lat, zna kraj, chętnie odpowie na wszelkie pytania).

Atrakcyjna wycieczka objazdowa. Najważniejsze miejsca w Gruzji plus rewelacyjna Swanetia. Wyprawa dla koneserów. Kameralna grupa (maksymalnie 18 osób!), pilot/przewodnik doskonale znający Gruzję, wysoki standard świadczeń. W 2022 r. wycieczka wydłużona o 1 dodatkowy dzień, a więc jeszcze bardziej atrakcyjna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinie o naszym biurze

Najnowsze komentarze

Newsletter