O biurze

Krzysztof Matys Travel

W marcu 2017 r. minęło 14 lat działalności naszego biura podróży (nazwa rejestrowa to Centrum Edukacyjno-Turystyczne). W listopadzie 2013 r. przenieśliśmy siedzibę do nowego, kupionego przez nas lokalu przy ul. Mazowieckiej 48. Szczegóły w zakładce kontakt.

Jesteśmy licencjonowanym organizatorem wycieczek – Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku. Znajdujemy się też w Rejestrze Organizatorów i Pośredników Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową w związku z działalnością wykonywaną przez organizatorów i pośredników turystycznych wystawioną przez SIGNAL IDUNA o numerze M 206 092 na kwotę 350 000 zł, ważną do 26 kwietnia 2017 r., a od 27 kwietnia 2017 r. o numerze M 207 773 na kwotę 350 000 zł, ważną do 26 kwietnia 2018 r.

Dodatkowym zabezpieczeniem interesów naszych Klientów jest Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się tu: TFG.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki.

Gwarancja ubezpieczeniowa.

Z naszych usług skorzystali m.in.: Lotos, SOT, McCain, Liberty Direct, Frito Lay, Leroy Merlin, Izba Notarialna, Stowarzyszenie Sędziów Polskich „Iustitia”, Muzeum Zamoyskich w Kozłówce, Stowarzyszenie Elektryków Polskich, Lasy Państwowe, Isuzu… Więcej na ten temat w zakładce Incentive.

Krzysztof Matys Travel to urzeczywistnienie idei autorskiego biura podróży. Oryginalne programy, najlepsi piloci, kameralne grupy. Organizujemy wycieczki dla koneserów. Do naszych czołowych kierunków należą Gruzja, Armenia i Mołdawia oraz pozostałe kraje byłego ZSRR. Jako jedno z pierwszych biur w Polsce zaproponowaliśmy wycieczki na Kaukaz. Mamy duże doświadczenie i doskonałe kontakty. Kierunki te są naszą osobistą pasją. Polecamy! Najpopularniejsza wycieczka: Magiczne bezdroża Gruzji

Specjalizujemy się też w egzotycznych wyprawach. m.in. do Etiopii, Iranu, Japonii, Chin, na Kubę... Organizujemy też wiele wycieczek do krajów nadbałtyckich oraz na Białoruś. Więcej na ten temat na naszej stronie int.: litwa-wycieczki.pl

Nasi piloci są specjalistami od danych kierunków. Doskonale znają temat, ciekawie i dużo opowiadają. To oni w oparciu o swoją wiedzę ułożyli programy wycieczek.

Tu znajdują się opinie na temat naszego biura.

Telefon do Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku: 85 66 54 488. Tu otrzymacie Państwo podstawowe informacje na temat podstaw prawnych funkcjonowania naszego biura (gwarancja ubezpieczeniowa, wpis do rejestru, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny).

NIP: 542-245-23-13

 

Nasz kanał na YouTube.

certyfikat PIT 2015

Certyfikat Polskiej Izby Turystyki

W maju 2015 roku otworzyliśmy hotel w Suwałkach. Serdecznie zapraszamy!

 

Płatności:

Nr rachunku bankowego: 32 1140 2017 0000 4202 0521 7122.

Nr rachunku do przelewów walutowych:

1. USD: 93 1140 2017 0000 4112 0134 4381.

2. EUR: 65 1140 2017 0000 4312 0134 4399.

Kod SWIFT: BREXPLPWMBK.

Nazwa banku: mBank. Pozostałe dane banku znajdują się tu.

Dewizową część opłaty za wycieczkę uregulować można w dewizach lub w PLN. W przypadku płatności w PLN przelicznik wg średniego kursu NBP z dnia podpisania umowy.

 

Ubezpieczenie turystyczne:

Nasi turyści na czas wycieczki ubezpieczeni są przez Signal Iduna:
Koszty leczenia (KL): 40 000 euro.
Następstwa nieszczęśliwych wypadków (NW): 30 000 zł.
Bagaż podróżny: 2 000 zł.

Dodatkowo można ubezpieczyć się w zakresie:
1. Kosztów leczenia chorób przewlekłych. Koszt: 3,5 euro/osoba/dzień.
2. Kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej: 3,5% wartości imprezy.

Szczegółowe warunki ubezpieczenia otrzymacie Państwo u nas w biurze.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

11 odpowiedzi na “O biurze”

 1. Wacław i Ryszarda napisał(a):

  Od wielu lat myśleliśmy o wyprawie do Gruzji i Armenii, ale ciągle był problem z wyborem biura podróży. Ostatecznie po selekcji różnych ofert, zdecydowaliśmy się na propozycję Krzysztof Matys Travel, co okazało się „strzałem w dziesiątkę”. Wyjazd spełnił nasze oczekiwania, organizacja była perfekcyjna, a przewodnictwo pana Krzysztofa i lokalnych przewodników rewelacyjne. Hotele dobre, a posiłki były serwowane w regionalnych i znakomitych restauracjach. Wobec powyższego rekomendujemy to biuro dla planujących wyjazd do Gruzji i Armenii.
  Uczestnicy z Zielonej Góry.

 2. DAREK I EDYTA napisał(a):

  Byliśmy uczestnikami wycieczki do Litwy w okresie 15-17.08.2014r. wszystko było przygotowane PROFESJONALNIE.Pani Alicja nasza pilotka merytoryczna oraz profesjonalna. Wszystko zgodnie z opisem oferty, punktualnie i co najważniejsze sympatycznie. W skali od 1 do 10 z czystym sumieniem daje 11.
  I bardzo wysoko oceniam pana Waldemara przewodnika, bardzo duża wiedza historyczna oraz poczucie humoru. Wszystkim polecam to biuro podróży. I nigdy was nie zapomnę.
  turyści z Białegostoku.
  Czekam na kolejne super oferty.

 3. Krystyna napisał(a):

  Moja opinia o organizacji wycieczki „Magiczne bezdroża Gruzji”jest b. pozytywna.Polecam wszystkim wyprawy z BIUREM: krzysztofmatys.pl Profesjonalnie przygotowany i zorganizowany cały wyjazd.Dziękuję i mam nadzieję,że jeszcze się spotkamy na kolejnych wyprawach, Krystyna Glinka.

 4. Włodek i Irmina napisał(a):

  Wraz z Krzysztofem Matysem , wesołą gruzińską przewodniczką oraz grupą miłych towarzyszy zwiedziliśmy we wrześniu 2016 najważniejsze miejsca Gruzji. Wycieczka zorganizowana przez biuro Krzysztofa to uczta intelektualna i zmysłowa, pozwala poznać Gruzję poprzez jej historię, zabytki, krajobrazy jak również zwyczaje, smaki i zapachy. Słuchanie opowieści Krzysztofa o dawnej i współczesnej historii Gruzji to czysta przyjemność. Trasa wycieczki jest bardzo dobrze ułożona, hotele bardzo dobre, wyżywienie smaczne, no i te niezapomniane supry…! Pozdrawiamy i szczerze polecamy „Magiczne bezdroża Gruzji”. Irmina i Włodek.

  • Grażyna i Janusz napisał(a):

   Magiczne bezdroża Gruzji – wrzesień 2016r.
   Wielkie dzięki za przygotowanie i zrealizowanie tak wspaniałej wycieczki. Pańska i „Gwancy” wiedza historyczna oraz umiejętności organizatorskie zapewniły nam uczestnikom tej wyprawy niezapomniane tylko pozytywne wrażenia. Życzymy dalszych sukcesów. Osobiście popieram ze wszech miar zasadę wielkości grupy nieprzekraczającej 16 osób. Biuro godne polecenia już zbieramy pieniążki na następną wycieczkę. Serdecznie pozdrawiamy Współuczestników naszej wyprawy z „Gwancę” i Panem szczególnie.

 5. Ula i Jacek napisał(a):

  Magiczne bezdroża Gruzji 2016 – takich wyjazdów długo się nie zapomina, takich opowieści słucha się z zapartym tchem, takie klimaty chce się znowu przeżywać. Dziękujemy za perfekcyjną organizację, zaangażowanie i pasję w odkrywaniu z nami Kaukazu, fantastycznych miejsc i wspaniałych ludzi. Ukłony dla Krzysztofa i Gvantsy, naszych przewodników po magicznej Gruzji. Polecamy Biuro Krzysztof Matys Travel tym wszystkich, którzy chcieliby dostać coś więcej niż tylko wyjazd na wakacje. Nam pozostaną w pamięci wspaniałe opowieści o miejscach, w których byliśmy, wyśmienita kuchnia i przede wszystkim ciekawość do jeszcze lepszego poznania Kaukazu.

  Serdecznie pozdrawiamy
  Ula i Jacek z Wrocławia

 6. Maria i Jan napisał(a):

  Wielkie dzięki za wspaniałą wyprawę do Gruzji , wszystko zagrało tak perfekcyjnie jak w Szwajcarskim zegarku .Przed wyjazdem moja wiedza o Gruzji była bardzo mierna a teraz mogę powiedzieć że dzięki Krzysztofowi i uroczej Gwantsy wiem bardzo dużo.Dziękujemy za poznanie historii ,doznania ,smaki ,atmosferę opiekę i do zobaczenia na następnych wyprawach .
  Biuro godne polecenia
  Serdecznie pozdrawiamy
  Maria i Jan

 7. Malgorzata i Jan Szafran napisał(a):

  We wrzesniu tego roku przezylismy niezapomiana gruzinska przygode. Dzieki sympatycznym wspólpodrôznikom, niezwyklemu profesjonalizmowi p. Krzysztofa, jego ogromnej wiedzy i zdolnosciom gawedziarskim, doskonalej, precyzyjnej organizacji.
  Dzieki uroczej i sympatycznej Gvantsie, bedacej naturalnym lacznikiem z Gruzja.
  Dzieki Wam zrozumielismy Gruzje, polubilismy, rozsmakowalismy sie w niej. Sposób, w jaki to uczyniliscie, zasluguje na najwyzsze uznanie. Dziekujemy Wam bardzo.
  Do Gruzji, tylko z Matysem.
  Malgorzata i Jan Szafran

 8. jarek napisał(a):

  Gruzja ciągle w głowie…
  Minęło już trochę czasu od powrotu a wspomnienia i fotografie ciągłe żywe.
  Jeśli ktoś chce jechać na „wycieczkę” to czekają biura podróży, ale jeśli chcemy przeżyć przygodę i poczuć kraj to tylko TUTAJ.
  Organizacyjnie -„perfecto” począwszy od pierwszego kontaktu poprzez noclegi w dobrych hotelach i wytworne kolacje zakrapiane białym winem( o „poczęstunkach” parkingowych —nie wspomnę bo to tajemnica firmowa?)
  Krzysztof i Gwanza pozwolili nam poczuć ten przepiękny kraj –gościnnych ludzi i cudne góry.
  Profesjonalizm Krzysztofa –jego ogromna wiedza historyczna połączona z pasja która go przepełnia czyni wyprawy z Nim niezapomnianymi.
  Az się chce wracać…
  Polecam i …do zabaczenia
  Jarek Przerwa

 9. Jan napisał(a):

  Odbyłem wspaniałą wycieczkę do Gruzji z Matys Travel. Bardzo dobra organizacja, transport i hotele, nie mówiąc już o wspaniałych suprach, „chachy” i winie. Pan Krzysztof to znawca Gruzji i wspaniały gawędziarz.
  Gruzja to zachwycające krajobrazy, z ośnieżonymi szczytami Kaukazu w tle, przyjemnym klimatem i smaczną kuchnią. To również przyjaźni nam ludzie.
  Najbardziej wspominam podświetlaną grotę w Kutaisi,klasztor Alawerdi i oczywiście Mestię (szczególnie podświetlone baszty nocą). Poznałem sympatycznych uczestników wycieczki z całej Polski. Pozdrawiam Kasię, Małgosię i Adama oraz pozostałych turystów. Już planuję kolejną wycieczkę w przyszłym roku (Armenia, Mołdawia lub Uzbekistan).
  Jan Nawalany, Brzeg Dolny

 10. TERESA I HENIEK napisał(a):

  Byliśmy na wycieczce w Gruzji we wrześniu 2016. Gruzja to piękny, ciekawy i przyjazny kraj, nie spodziewaliśmy się tak przyjaznej i ciepłej atmosfery, czuliśmy się komfortowo i bezpiecznie. Organizacja wycieczki perfekcyjna, program bogaty, ale dopasowany do składu wiekowego uczestników. Wina dosyć, innych trunków również. Szczególna wartość wycieczki, to bogata wiedza Krzysztofa o historii Gruzji, tej najodleglejszej i najnowszej, znajomość obyczajów , kultury . Warto pojechać na wyprawę do Gruzji z Krzysztofem. Polecamy wszystkim, nie zawiedziecie się.
  Teresa i Heniek Gryfice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Opinie o naszym biurze

Najnowsze komentarze

Newsletter