Opinie o wycieczce do Gruzji

 

Jak turyści oceniają Gruzję? Oto kilka opinii przesłanych przez naszych Klientów. Więcej informacji o jakości wycieczek organizowanych przez nasze biuro znajdziecie Państwo tu: Opinie o Krzysztof Matys Travel.

****************

Mieliśmy  niebywałą przyjemność  zobaczenia  i  zwiedzania  Magicznych  Bezdroży  Gruzji  w towarzystwie Krzysztofa Matysa w lipcu 2017 roku. To była niezapomniana  wyprawa. Perfekcyjnie  przygotowany  program  wycieczki,  wyselekcjonowane  hotele z  bardzo  dobrym  położeniem, przepięknymi  widokami  i  bardzo  dobrym  jedzeniem.  Dziękujemy  za  głębokie  i  szczegółowe  przedstawienie  Gruzji  z jej  długą  historią  i bogatą  tradycją. Dziękujemy za  zapoznanie  nas  z  gruzińską  codziennością, z jej  aktualnymi  problemami. Bogaty  program  wyjazdu  obejmuje niemal  całą  Gruzję, drogi  i  bezdroża,  miasta  i wsie,  modne  i  niezasypiające  Tbilisi  w kontraście  z  rzadko  odwiedzaną,  dziką  Swanetią,  winiarską  Kachetię, piękne  krajobrazy  Kaukazu  oraz  nadmorski,  słynny  kurort  Batumi. Z  lubością  wspominamy  gruzińskie  supry (kolacje) z toastami, tańcami, przepysznym  tradycyjnym  jedzeniem, winem, koniakiem  i  czaczą…
Mimo  tak  bogatego  programu  wycieczka  nie   była męcząca. Daliśmy radę. Poznaliśmy przemiłych  ludzi, towarzyszy naszej  podróży  z różnych  zakątków Polski.
Dziękujemy  za pokazanie nam Gruzji  od  kuchni  –  dosłownie  i  w  przenośni.
Planujemy  już dalsze  wyprawy  z biurem  Krzysztofa… może  za  rok  Armenia…? Białoruś…? Podlasie..? Z  biurem  Krzysztof  Matys  Travel  jedziemy!

– Marlena Rymer-Rymarczyk i Arek Rymarczyk, Aneta i  Rafał  Śledzińscy, Alina i  Piotr Chanieccy, Joanna i  Krzysztof  Bołtryk, Dagmara i Piotr  Sołowińscy

****************
Odbyłem wspaniałą wycieczkę do Gruzji z Matys Travel (październik 2016). Bardzo dobra organizacja, transport i hotele, nie mówiąc już o wspaniałych suprach, “chachy” i winie. Pan Krzysztof to znawca Gruzji i wspaniały gawędziarz.
Gruzja to zachwycające krajobrazy, z ośnieżonymi szczytami Kaukazu w tle, przyjemnym klimatem i smaczną kuchnią. To również przyjaźni nam ludzie. Najbardziej wspominam podświetlaną grotę w Kutaisi,klasztor Alawerdi i oczywiście Mestię (szczególnie podświetlone baszty nocą). Poznałem sympatycznych uczestników wycieczki z całej Polski. Pozdrawiam Kasię, Małgosię i Adama oraz pozostałych turystów. Już planuję kolejną wycieczkę w przyszłym roku (Armenia, Mołdawia lub Uzbekistan).
– Jan Nawalany, Brzeg Dolny

****************

Wraz z Krzysztofem Matysem, wesołą gruzińską przewodniczką oraz grupą miłych towarzyszy zwiedziliśmy we wrześniu 2016 najważniejsze miejsca Gruzji. Wycieczka zorganizowana przez biuro Krzysztofa to uczta intelektualna i zmysłowa, pozwala poznać Gruzję poprzez jej historię, zabytki, krajobrazy jak również zwyczaje, smaki i zapachy. Słuchanie opowieści Krzysztofa o dawnej i współczesnej historii Gruzji to czysta przyjemność. Trasa wycieczki jest bardzo dobrze ułożona, hotele bardzo dobre, wyżywienie smaczne, no i te niezapomniane supry…! Pozdrawiamy i szczerze polecamy „Magiczne bezdroża Gruzji”.

– Irmina i Włodek

****************

Gloria dla wspaniałego przewodnika wycieczki dla koneserów (jak pisze na swojej stronie). Wróciłam z wycieczki „Magiczne bezdroża Gruzji” (zorganizowanej przez Biuro Krzysztofa) w pełni zadowolona i usatysfakcjonowana.Wspaniała atmosfera, duża wiedza historyczna w piękny sposób przekazywana przez Krzysztofa, cudowne krainy Gruzji, które nam pokazał. Bardzo dobre hotele, wspaniałe kolacje z przepysznymi potrawami gruzińskimi, z pysznym winem, z czaczą (lokalny trunek pędzony z owoców) i tańcami zespołów regionalnych. Dziękuję Ci Krzysiu za cudowną wyprawę po bezkresnych bezdrożach GRUZJI.
– Krystyna Glinka, maj 2016.

****************

Czuję  się zobowiązany do wyrażenia mojej opinii na temat wycieczki organizowanej przez biuro turystyczne  Krzysztof Matys Travel. Miałem przyjemność uczestniczyć w wycieczce organizowanej przez Pana Krzysztofa  osobiście do Gruzji. Wycieczka  ta dała mi bardzo dużo satysfakcji , gdyż była zorganizowana  bardzo profesjonalnie  i ciekawie. Pan Krzysztof  wykazał się  wyjątkową wiedzą  o Gruzji , zarówno jej historii  jak i życia współczesnego. Zaskoczył mnie  nawet tym w czym się znam  jako enolog tj. na znajomości produkcji przez Gruzinów wina i występujących tu pełnej gamie  komercyjnych  gatunków. Gruzja to kolebka religii chrześcijańskiej i produkcji wina. W obu dziedzinach Pan Krzysztof profesjonalistą. Podczas wycieczki wszystko  zorganizowane  wg przysłowiowego „szwajcarskiego zegarka”. Było ciekawie i wesołe. Świetne zakwaterowanie i wyżywienie.  Wyśmienita frajda uczestniczyć  w takiej wycieczce. Czekam na następne już z niecierpliwością.
– Mikołaj Korol, właściciel winnicy w Mielniku

****************

Wprawdzie byłam tylko na jednej wycieczce zorganizowanej przez biuro p. Krzysztofa Matysa (Gruzja, wiosna 2013), ale polecam je bez wahania znajomym. Fachowy przewodnik i pilot w jednej osobie okazał się miłośnikiem zwiedzanego kraju. Świetna organizacja wycieczki nie kolidowała z pewną elastycznością, pozwalającą czasem na rozszerzanie przewidzianego programu. Miła atmosfera została zapamiętana chyba przez wszystkich uczestników.
– Pozdrawiam, Małgorzata Mańkowska

****************

Serdecznie polecam biuro podróży Matys Travel, odbyłem na razie jedną wycieczkę: Gruzja klasycznie sierpień 2013 i już żałuję że w tym roku nie pasują terminy na kolejny wyjazd, nad wszystkim góruje profesjonalizm: doskonały program, pilot, wrażenia – tylko jeździć! Pozdrawiam.
– Darek z Ciechanowa

****************

Z biurem Krzysztof Matys Travel odbyliśmy wycieczkę do Gruzji w grupie 16 osób (2012 r.). Program był bardzo interesujący i bogaty. Poza walorami programu i zwiedzanych miejsc szczególnie satysfakcjonująca była atmosfera. Odbyliśmy podróż wręcz w rodzinnej atmosferze i w doskonałych warunkach bytowych. Z utęsknieniem czekam na wyjazd do Armenii i Iranu.
– Marianna i Aleksy Breczko

****************

Chcąc podsumować w kilku słowach podróże (było ich do tej pory dwie Gruzja i Mołdawia, ale pewnie to nie koniec) z Krzysztof Matys Travel muszę powiedzieć że każda z nich miała wspólny mianownik – Krzysztof. Niewątpliwie jego zaangażowanie w realizację programów, profesjonalizm i znajomość miejscowych realiów jest wartością jakiej nie oferują duzi komercyjni touroperatorzy. Tym cenniejsze jest to że indywidualne programy zwiedzania uatrakcyjniają “nieprzewidziane” wydarzenia, a to udział w gruzińskim weselu, spotkanie z Baronem Cyganów, czy przezabawne pożegnanie młodych chłopaków ze wsi idących do wojska. Krzysztof Matys, daje także niewątpliwie wartość dodaną do odwiedzanych miejsc, przez osobistą znajomość ludzi i olbrzymią wiedzę historyczną. W taki sposób stajemy się nie tylko biernymi obserwatorami krajobrazów, lecz mamy szansę poczuć klimat odrębnej kultur.
– Szczerze Polecam – Andrzej z Ostródy

****************

Bardzo dziękuję za fantastyczna wyprawę do Gruzji. Wszystko było dobrze zorganizowane i przemyślane. Dodatkowo niezwykła fachowość i wiedza przewodnika uatrakcyjniła i tak fajny wyjazd.
– Pozdrawiam Beata

****************

Rok temu biuro Krzysztofa Matysa zorganizowało, dla grupy moich przyjaciół, wyjazd do Gruzji, okazało się, że wybór biura okazał się strzałem w dziesiątkę!!!! Poleciał z nami pan Krzysztof, ogromna wiedza, fantastyczny dar opowiadania, niezwykle miły towarzysz podróży, dyskretny, nienarzucający się, ale czujny, pojawiał się zawsze, kiedy sytuacja tego wymagała. Cała wycieczka była perfekcyjnie zorganizowana, hotele spełniły nasze oczekiwania, program bardzo urozmaicony i ciekawy.Grupa 12 osób wróciła zakochana w Gruzji, uważam, że dzięki panu Matysowi.
– Róża z Warszawy

****************

Więcej opinii o wycieczkach do Gruzji znajduje się tu: O biurze (na dole strony).

Zebraliśmy najistotniejsze zalety naszej wycieczki. Tekst znajduje się tu: Najważniejsze atuty wycieczki do Gruzji

10 dni pięknej przygody: wycieczka do Gruzji.

Zapisz

Zapisz

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Jedna odpowiedź do “Opinie o wycieczce do Gruzji”

  1. Adam Miotke napisał(a):

    Pragnę wyrazić swoją opinię na temat biura podróży Krzysztof Matys Travel z którą to miałem przyjemność podróżować po Gruzji w lipcu 2017 roku. To była naprawdę wielka przyjemność uczestniczyć w tej imprezie z kilku powodów.Pierwszy powód to piloci w osobie Pana Krzysztofa oraz przemiłej Pani Lenki. Ci ludzie na temat Gruzji wiedzą wszystko albo jeszcze więcej. To po pierwsze . Po drugie to wzorowa organizacja imprezy . Wszystko zapięte na ostatni guzik.Dobrej klasy hotele i wyżywienie w nich to następny powód dla którego warto wybrać to biuro.Wreszcie to z czego słynie Gruzja (super SUPRY I WINO) oczywiście to prawdziwe wino.Grupa 16 osobowa to bardzo dobry pomysł na tak intensywną wycieczkę.Pozdrawiam wszystkich uczestników imprezy i liczę na rychłe spotkanie na następnej wycieczce z biurem Pana Krzysztofa.Dziękuję Adam Miotke

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Opinie o naszym biurze

Najnowsze komentarze

Newsletter