Opinie o wycieczce do Gruzji

 

Jak turyści oceniają Gruzję? Oto kilka opinii przesłanych przez naszych Klientów. Więcej informacji o jakości wycieczek organizowanych przez nasze biuro znajdziecie Państwo tu: Opinie o Krzysztof Matys Travel.

****************
Odbyłem wspaniałą wycieczkę do Gruzji z Matys Travel (październik 2016). Bardzo dobra organizacja, transport i hotele, nie mówiąc już o wspaniałych suprach, “chachy” i winie. Pan Krzysztof to znawca Gruzji i wspaniały gawędziarz.
Gruzja to zachwycające krajobrazy, z ośnieżonymi szczytami Kaukazu w tle, przyjemnym klimatem i smaczną kuchnią. To również przyjaźni nam ludzie. Najbardziej wspominam podświetlaną grotę w Kutaisi,klasztor Alawerdi i oczywiście Mestię (szczególnie podświetlone baszty nocą). Poznałem sympatycznych uczestników wycieczki z całej Polski. Pozdrawiam Kasię, Małgosię i Adama oraz pozostałych turystów. Już planuję kolejną wycieczkę w przyszłym roku (Armenia, Mołdawia lub Uzbekistan).
– Jan Nawalany, Brzeg Dolny

****************

Gloria dla wspaniałego przewodnika wycieczki dla koneserów (jak pisze na swojej stronie). Wróciłam z wycieczki „Magiczne bezdroża Gruzji” (zorganizowanej przez Biuro Krzysztofa) w pełni zadowolona i usatysfakcjonowana.Wspaniała atmosfera, duża wiedza historyczna w piękny sposób przekazywana przez Krzysztofa, cudowne krainy Gruzji, które nam pokazał. Bardzo dobre hotele, wspaniałe kolacje z przepysznymi potrawami gruzińskimi, z pysznym winem, z czaczą (lokalny trunek pędzony z owoców) i tańcami zespołów regionalnych. Dziękuję Ci Krzysiu za cudowną wyprawę po bezkresnych bezdrożach GRUZJI.
– Krystyna Glinka, maj 2016.

****************

Czuję  się zobowiązany do wyrażenia mojej opinii na temat wycieczki organizowanej przez biuro turystyczne  Krzysztof Matys Travel. Miałem przyjemność uczestniczyć w wycieczce organizowanej przez Pana Krzysztofa  osobiście do Gruzji. Wycieczka  ta dała mi bardzo dużo satysfakcji , gdyż była zorganizowana  bardzo profesjonalnie  i ciekawie. Pan Krzysztof  wykazał się  wyjątkową wiedzą  o Gruzji , zarówno jej historii  jak i życia współczesnego. Zaskoczył mnie  nawet tym w czym się znam  jako enolog tj. na znajomości produkcji przez Gruzinów wina i występujących tu pełnej gamie  komercyjnych  gatunków. Gruzja to kolebka religii chrześcijańskiej i produkcji wina. W obu dziedzinach Pan Krzysztof profesjonalistą. Podczas wycieczki wszystko  zorganizowane  wg przysłowiowego „szwajcarskiego zegarka”. Było ciekawie i wesołe. Świetne zakwaterowanie i wyżywienie.  Wyśmienita frajda uczestniczyć  w takiej wycieczce. Czekam na następne już z niecierpliwością.
– Mikołaj Korol, właściciel winnicy w Mielniku

****************

Wprawdzie byłam tylko na jednej wycieczce zorganizowanej przez biuro p. Krzysztofa Matysa (Gruzja, wiosna 2013), ale polecam je bez wahania znajomym. Fachowy przewodnik i pilot w jednej osobie okazał się miłośnikiem zwiedzanego kraju. Świetna organizacja wycieczki nie kolidowała z pewną elastycznością, pozwalającą czasem na rozszerzanie przewidzianego programu. Miła atmosfera została zapamiętana chyba przez wszystkich uczestników.
– Pozdrawiam, Małgorzata Mańkowska

****************

Serdecznie polecam biuro podróży Matys Travel, odbyłem na razie jedną wycieczkę: Gruzja klasycznie sierpień 2013 i już żałuję że w tym roku nie pasują terminy na kolejny wyjazd, nad wszystkim góruje profesjonalizm: doskonały program, pilot, wrażenia – tylko jeździć! Pozdrawiam.
– Darek z Ciechanowa

****************

Z biurem Krzysztof Matys Travel odbyliśmy wycieczkę do Gruzji w grupie 16 osób (2012 r.). Program był bardzo interesujący i bogaty. Poza walorami programu i zwiedzanych miejsc szczególnie satysfakcjonująca była atmosfera. Odbyliśmy podróż wręcz w rodzinnej atmosferze i w doskonałych warunkach bytowych. Z utęsknieniem czekam na wyjazd do Armenii i Iranu.
– Marianna i Aleksy Breczko

****************

Chcąc podsumować w kilku słowach podróże (było ich do tej pory dwie Gruzja i Mołdawia, ale pewnie to nie koniec) z Krzysztof Matys Travel muszę powiedzieć że każda z nich miała wspólny mianownik – Krzysztof. Niewątpliwie jego zaangażowanie w realizację programów, profesjonalizm i znajomość miejscowych realiów jest wartością jakiej nie oferują duzi komercyjni touroperatorzy. Tym cenniejsze jest to że indywidualne programy zwiedzania uatrakcyjniają “nieprzewidziane” wydarzenia, a to udział w gruzińskim weselu, spotkanie z Baronem Cyganów, czy przezabawne pożegnanie młodych chłopaków ze wsi idących do wojska. Krzysztof Matys, daje także niewątpliwie wartość dodaną do odwiedzanych miejsc, przez osobistą znajomość ludzi i olbrzymią wiedzę historyczną. W taki sposób stajemy się nie tylko biernymi obserwatorami krajobrazów, lecz mamy szansę poczuć klimat odrębnej kultur.
– Szczerze Polecam – Andrzej z Ostródy

****************

Bardzo dziękuję za fantastyczna wyprawę do Gruzji. Wszystko było dobrze zorganizowane i przemyślane. Dodatkowo niezwykła fachowość i wiedza przewodnika uatrakcyjniła i tak fajny wyjazd.
– Pozdrawiam Beata

****************

Rok temu biuro Krzysztofa Matysa zorganizowało, dla grupy moich przyjaciół, wyjazd do Gruzji, okazało się, że wybór biura okazał się strzałem w dziesiątkę!!!! Poleciał z nami pan Krzysztof, ogromna wiedza, fantastyczny dar opowiadania, niezwykle miły towarzysz podróży, dyskretny, nienarzucający się, ale czujny, pojawiał się zawsze, kiedy sytuacja tego wymagała. Cała wycieczka była perfekcyjnie zorganizowana, hotele spełniły nasze oczekiwania, program bardzo urozmaicony i ciekawy.Grupa 12 osób wróciła zakochana w Gruzji, uważam, że dzięki panu Matysowi.
– Róża z Warszawy

****************

Więcej opinii o wycieczkach do Gruzji znajduje się tu: O biurze (na dole strony).

Zebraliśmy najistotniejsze zalety naszej wycieczki. Tekst znajduje się tu: Najważniejsze atuty wycieczki do Gruzji

10 dni pięknej przygody: wycieczka do Gruzji.

Zapisz

Zapisz

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Opinie o naszym biurze

Najnowsze komentarze

Newsletter