fbpx

Nowa Zelandia

Wycieczka do Nowej Zelandii. Kilka wariantów. Również w połączeniu z Australią, wyspami Pacyfiku, np. Fidżi oraz Dubajem, Singapurem lub Hong Kongiem. Na indywidualne zamówienie. Już od 2 osób.

1-2 dzień: WARSZAWA – AUCKLAND
Przelot z Warszawy do Auckland ze zmianą samolotu w jednym z europejskich, azjatyckich oraz
australijskich portów lotniczych (w zależności od wybranej linii lotniczej).

nowa_zelandia

Nowa Zelandia

3 dzień: AUCKLAND
Przylot do Auckland. Powitanie na lotnisku przez polskojęzycznego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie (doba hotelowa zaczyna się od godziny 14.00). Odpoczynek po długiej podróży.

4 dzień: AUCKLAND – PLAŻA  MURIWAI – AUCKLAND
Rano spotkanie w hotelu z polskojęzycznym przewodnikiem. Zwiedzanie Auckland. Wjazd na wzgórze wulkaniczne Mt Eden. Zwiedzanie Mission Bay, Auckland Domain i Ogrodów Zimowych. Wyjazd z Auckland do Muriwai – plaża z czarnym piaskiem nad Morzem Tasmana. Spacer po buszu, oglądanie kolonii unikalnych ptaków. W drodze powrotnej degustacja wina w lokalnej winnicy.

5 dzień: ROTORUA – JASKINIE WAITOMO
Wyjazd do Waitomo przez rolnicze tereny rejonu Waikato. Wejście do jaskini Waitomo, oglądanie świetlików, płynięcie łodzią podziemną rzeką. Przejazd do Rotorua. Transfer z hotelu do tradycyjnej wioski maoryskiej Tamaki Maori Village. Koncert maoryski i tradycyjny obiad – hangi. Wieczorem powrót do hotelu.

6 dzień: ROTORUA – PARK NARODOWY TONGARIRO
Zwiedzanie Rotorua (gejzery, gorące źródła), w tym Te Puia Termal Reserve. Oglądanie symbolu Nowej Zelandii ptaka nielota – kiwi. Przejazd przez malownicze tereny okolic Taupo (miasto i jezioro o tej samej nazwie) do Parku Narodowego Tongariro.

7 dzień:  WELLINGTON
Przejazd do stolicy Nowej Zelandii Wellington będącego także nieoficjalnym centrum kulturalnym kraju. Zwiedzanie polecanych punktów miasta.

8 dzień: WELLINGTON – CIEŚNINA COOKA – POŁUDNIOWA WYSPA
Rano transfer do przystani morskiej. Przepłynięcie promem malowniczej Cieśniny Cooka na Wyspę Południową Nowej Zelandii. Niezapomniane widoki wybrzeża Kaikoura i Alp Południowych.

9 dzień: ALPY POŁUDNIOWE – LODOWIEC FRANZ JOSEF
Przejazd do Hokitika, a następnie wzdłuż wybrzeża Morza Tasmana do stolicy wiecznych lodowców. Możliwość przejścia do czoła lodowca Franciszka Józefa. Dla chętnych fakultatywna możliwość przelotu helikopterem wraz z lądowaniem na lodowcu.

10 dzień: LODOWIEC FRANZ JOSEF – QUEENSTOWN
Przejazd przez Fox Glacier, Haast Pass oraz wzdłuż wybrzeża Jeziora Wanaka do Queenstown.

11 dzień: QUEENSTOWN
Cały dzień korzystanie z atrakcji Queenstown i okolic. Miasto jest znane jako stolica przygód Nowej Zelandii i oferuje dużo atrakcji, od skoków bungy do rejsu historycznym statkiem parowym po Jeziorze Wakatipu. Polecamy wyjazd do miasteczka Arrowntown, słynnego z architektury z
okresu gorączki złota. Wieczorem wjazd kolejką linową Skyline Gondola na punkt widokowy wraz z kolacją w restauracji ze spektakularnym widokiem na Queenstown i Jezioro Wakatipu.

12 dzień: QUEENSTOWN – PARK NARODOWY FIORDLAND – TE ANAU
W godzinach porannych wyjazd z Queenstown, przejazd wzdłuż Jeziora Wakatipu, miasteczka Kingston i Te Anau, doliny Eglinton oraz Hollyford. Kontynuowanie podróży przez Tunel Homera i doline Cleddau do Milford Sound. Rejs statkiem po fiordzie Milford. W godzinach popołudniowych powrót do Te Anau.

13 dzień: TE ANAU – CHRISTCHURCH
Przejazd poprzez malownicze tereny Lindi’s Pass do Jeziora Pukaki. Spacer brzegiem jeziora z widokiem na najwyższy szczyt w Alpach Południowych – Aoraki/Mt Cook. Wizyta w słynnym kamiennym kościółku wybudowanym wspólnie przez trzy wyznania chrześcijańskie oraz robienie zdjęć przy pomniku psa – pomocnika człowieka.

14 dzień: CHRISTCHURCH – WARSZAWA
Transfer na lotnisko,  przelot z Christchurch do Warszawy.

15 dzień: WARSZAWA
Przylot do Warszawy.

Terminy dowolne.

Impreza realizowana od 2 osób w wersji:

wersja 1:  wynajętym samochodem
wersja 2:  z polskojęzycznym przewodnikiem

Zgodnie z Państwa życzeniem istnieje możliwość modyfikacji programu do Nowej Zelandii lub/i połączenia go ze zwiedzaniem Australii lub/i wypoczynkiem na wyspach Pacyfiku np. Fidzi lub/i zwiedzaniem w czasie dolotu/powrotu do/z Nowej Zelandii jednej z azjatyckich metropolii (zgodnie z wybranym wariantem przelotu) np. Dubaju, Singapuru, Hong Kongu.

Przykładowe połączenia lotnicze Warszawa – Auckland, Christchurch – Warszawa

1. przelot linią lotniczą Emirates:   cena biletu od 4 300 PLN (w zależności od dostępności miejsc i terminu przelotu):

Warszawa – Dubaj 13:50 – 22:15
Dubaj – Kuala Lumpur 03:30 – 13:50
Kuala Lumpur – Melbourne  15:30 – 02:05
Melbourne – Auckland  07:30 – 13:10

Christchurch – Sydney  14:30 – 20:20
Sydney – Dubaj  19:45 – 06:05
Dubaj – Warszawa  07:30 – 10:45

2. przelot linią lotniczą Singapore Airlines:  cena biletu od 5 330 PLN (w zależności od dostępności miejsc i terminu przelotu):

Warszawa – Frankfurt  14:40 – 16:35
Frankfurt – Singapur  21:55 – 17:15
Singapur – Auckland  21:15 – 12:10

Christchurch – Singapur  11:55 – 17:45
Singapur – Amsterdam  23:55 – 06:40
Amsterdam – Warszawa  07:40 – 09:40

Godziny przelotów podane są według czasów lokalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinie o naszym biurze

Najnowsze komentarze

Newsletter

Zapytaj o ofertę