fbpx

Australia z Tasmanią

Wycieczka do Australii. Plus Tasmania. Możliwość połączenia ze zwiedzaniem Nowej Zelandii lub/i wypoczynkiem na wyspach Pacyfiku np. Fidżi oraz zwiedzaniem jednej z azjatyckich metropolii np. Dubaju, Singapuru, Hong Kongu. Już od 2 osób.

1 -2 dzień: Warszawa – Melbourne
Przelot z Warszawy do Melbourne ze zmianą samolotu w jednym z europejskich, azjatyckich lub
australijskich portów lotniczych (w zależności od wybranej linii lotniczej).

australia_opera_sydney

Sydney

3 dzień: Melbourne
Przylot do Melbourne. Spotkanie na lotnisku z polskojęzycznym przewodnikiem. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie (doba hotelowa zaczyna się od godziny 14.00). Odpoczynek po długiej podróży.

4 dzień: Melbourne – Park Narodowy Port Campbell – Melbourne
Rano spotkanie z polskojęzycznym przewodnikiem w hotelu. Całodniowy wyjazd do Parku Narodowego Port Campbell i oglądanie formacji skalnych 12 Apostołów. Powrót na nocleg do Melbourne.

5 dzień: Melbourne
Czas wolny na zakupy lub indywidualne zwiedzanie miasta: Królewski Ogród Botaniczny, Katedra Świętego Patryka, budynek parlamentu stanu Victoria. Spacer promenadą wzdłuż rzeki Yarra.

6 dzień: Melbourne – Tasmania
Transfer na lotnisko, przelot z Melbourne do Hobart na Tasmanii. Wynajęcie samochodu na lotnisku. Zwiedzanie Hobart i okolic.

7 dzień: Hobart – okolice Queenstown
Wyjazd z Hobart przez Park Narodowy Mt Field do Jeziora St Clair. Następnie przejazd malowniczymi serpentynami do starych historycznych miasteczek Queenstown i Strahan.

8 dzień: Doline Cradle -Launceston
Przejazd do Parku Narodowego Cradle Mountain. Przejście szlakiem turystycznym pomiędzy drzewami paproci i eukaliptusami. Przejazd wzdłuż szmaragdowych jezior oraz poprzez wzgórza porośnięte eukaliptusami do rejonów Lorane, Deloraine i Hagley.

9 dzień: Powrót do Hobart
Przejazd i zwiedzanie do Parku Narodowego Freycinet, przejście trasą prowadzącą wśród bujnej roślinności wyspy, oglądanie widoków na rozległe zatoki i lasy eukaliptusowe. Fakultatywnie przejazd do Port Arthur, byłej kolonii karnej.

10 dzień: Hobart – Sydney
Transfer na lotnisko, oddanie samochodu, wylot z Hobart do Sydney. Transfer do hotelu i odpoczynek po podróży. Czas wolny na spacer po mieście.

11 dzień: Sydney – Góry Błękitne – Sydney
Spotkanie z polskojęzycznym przewodnikiem. Wyjazd w Góry Błękitne. Spacer do sławnej formacji skalnej Trzy Siostry. Po drodze zwiedzanie Parku Zoologicznego Featherdale, z australijskimi zwierzętami i ptakami. Nocleg w Sydney.

12 dzień: Sydney
Czas wolny lub indywidualne zwiedzanie najciekawszych rejonów Sydney – The Rocks, Mrs Macquaire’s Chair, Ogrody Botaniczne, Darling Harbour, Opera.

13 dzień: Sydney – Ayers Rock
Transfer na lotnisko, przelot z Sydney do Ayers Rock. Po południu wyjazd do Parku Narodowego Uluru z oglądaniem formacji skalnych The Olgas. Następnie oglądanie zachodu słońca i zmiaeniających się barw na świętej skale Aborygenów – Uluru. Nocleg.

14 dzień: Ayers Rock – Cairns
Rano oglądanie wschodu słońca przy Uluru. Transfer na lotnisko i przelot do Cairns. Przylot,  transfer do hotelu.

15 dzień: Cairns – Cape Tribulation – Cairns
Rano spotkanie w hotelu z polskojęzycznym przewodnikiem. Wyjazd z Cairns na północ w stronę Cape Tribulation. Niezapomniane widoki na rafę koralową i rozciągające się pasmo wielkich Gór Wododziałowych schodzących do białych, piaszczystych plaż i turkusowego morza. Po południu powrót do Cairns.

16 dzień: Cairns – koralowa wysepka
Przepłynięcie katamaranem na jedną z koralowych wysepek. Czas wolny. Nocleg.

17 dzień: Koralowa wyspa
Kąpiele morskie i słoneczne, zapoznanie się z florą i fauną piaszczystych wysepek i rafy koralowej.

18 dzień: Powrót do Cairns
Powrót katamaranem do Cairns. Czas wolny w mieście.

19 dzień: Cairns – Warszawa
Transfer na lotnisko, przelot z Cairns do Warszawy.

20 dzień: Warszawa
Przylot do Warszawy

Terminy dowolne.

Impreza realizowana od 2 osób.

Zgodnie z Państwa życzeniem istnieje możliwość modyfikacji programu do Australii lub/i połączenia go ze zwiedzaniem Nowej Zelandii lub/i wypoczynkiem na wyspach Pacyfiku np. Fidżi lub/i zwiedzaniem w czasie dolotu/powrotu do/z Australii jednej z azjatyckich metropolii (zgodnie z wybranym wariantem przelotu) np. Dubaju, Singapuru, Hong Kongu. 

Przykładowe połączenia lotnicze Warszawa – Melbourne,  Cairns – Warszawa.
Przelot liniami lotniczymi British Airways i Cathay Pacific: cena biletu od  4 950 PLN (w zależności od dostępności miejsc i terminu przelotu):

Warszawa – Londyn 16:35 – 18:20
Londyn – Hongkong 21:00 – 16:45
Hongkong – Melbourne  19:10 – 07:25

Cairns – Hongkong 13:05 – 18:10
Hongkong – Londyn 23:30 – 04:50
Londyn – Warszawa  08:20 – 11:40

Godziny przelotów podane są według czasów lokalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinie o naszym biurze

Najnowsze komentarze

Newsletter

Zapytaj o ofertę