fbpx

Wycieczka Lwów i Złota Podkowa

Polecamy Państwu wycieczkę do jednego z ważniejszych miast w historii Polski. Piękna architektura, opowieści przewodnika, smaczna lokalna kuchnia… Zapraszamy!

Organizujemy wyjazdy firmowe, konferencje, szkolenia i imprezy integracyjne. Na życzenie grupy podstawiamy autokar w dowolne miejsce w Polsce. Zainteresowanych ofertą dla grup prosimy o kontakt.

Niżej znajduje się program standardowej wycieczki objazdowej dla klientów indywidualnych.


1 dzień: BIAŁYSTOK – LUBLIN – LWÓW
Zbiórka. Przejazd w kierunku granicy polsko-ukraińskiej. Przyjazd do Lwowa i zakwaterowanie w hotelu. Czas na popołudniowy spacer po starówce. Kolacja i nocleg.

Opera Lwowska


2 dzień: LWÓW

Śniadanie. Zwiedzanie Lwowa z przewodnikiem – zobaczymy m.in.: Ratusz Lwowski, rynek miejski, katedra łacińska, Wieża Prochowa, prospekt Swobody,  cerkiew ormiańska, Pomnik Adama Mickiewicza, Opera Lwowska, Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich.Chwila przerwy na lwowskim Starym Mieście wpisanym w 1998 roku na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Powrót do hotelu na nocleg, kolacja integracyjna z muzyką.


3 dzień: LWÓW – ZŁOTA PODKOWA

Śniadanie. Wyjazd na całodzienną wycieczkę: Olesko (zamek i miejsce urodzenia króla Jana III Sobieskiego), Podhorce (renesansowy pałac). Następnie zwiedzanie  Ławry Poczajowskiej – jeden z najważniejszych klasztorów Ukraińskiego Kościoła Prawosławnego Patriarchatu Moskiewskiego (wejście do Ławry: kobiety – długa spódnica, chustka na głowie, mężczyźni – długie spodnie).. Powrót do Lwowa, obiadokolacja, nocleg.

Poczajów


4 dzień: LWÓW – LUBLIN – BIAŁYSTOK

Śniadanie, czas wolny na spacer po Lwowie lub zakupy. Wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd w kierunku Polski. Po drodze przerwa na obiad (po stronie polskiej). Przyjazd do Białegostoku.


Cena obejmuje:

– przejazd komfortowym autokarem na całej trasie;
– 3 noclegi w hotelu 3* (wg miejscowej kategoryzacji) na lwowskiej starówce, w pokojach 2-osobowych z łazienką;
– wyżywienie: 3 x śniadanie, 3 x obiadokolacja (zupa, drugie danie, kompot), 1 x obiad w drodze powrotnej (zupa, drugie danie, kompot);
– opiekę pilota;
– usługi przewodnika we Lwowie i okolicach;
– ubezpieczenie NNW i KL.


Cena nie obejmuje:

– biletów wstępu do zwiedzanych obiektów: 50 PLN/osoba;
– dopłaty do pokoju jednoosobowego: 280 zł /3 noce.

Uwaga! Formalności wjazdowe: dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy jest paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu. Wizy nie są wymagane dla obywateli Polski i Unii Europejskiej.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinie o naszym biurze

Najnowsze komentarze

Newsletter

Zapytaj o ofertę