fbpx

Wyjazdy na narty do Gruzji. Oferta

Proponujemy Państwu narciarskie wyjazdy do Gudauri, najlepszego gruzińskiego ośrodka narciarskiego. Sezon: zima 2017. Wyjazd można połączyć ze zwiedzaniem Tbilisi oraz degustacją gruzińskich potraw i wina.

Panują tu najlepsze warunki do uprawiania tego sportu (od grudnia do kwietnia). Zaletą kurortu jest jego położenie, 120 km od Tbilisi, co daje nam możliwość szybkiego transferu z lotniska.

Pokaz tradycyjnych tańców gruzińskich w Gudauri

Całkowita długość tras zjazdowych to ponad 57 km, a średnia pokrywa śnieżna — 2,5 m. Najniższy punkt trasy narciarskiej leży na wysokości 2050 m, najwyższy aż 3250 m n.p.m.

Nowoczesne wyciągi wykonane zostały przez austriacko-szwajcarską firmę Doppelmayer.

W Gudauri znajduje się specjalny stok dla amatorów jazdy ekstremalnej, tzw. free-ride, a poszukiwacze jeszcze mocniejszych wrażeń mają możliwość uprawiania narciarstwa z helikoptera (heliskiing).

Oto przykładowy PROGRAM:

Dzień 1: Wylot z Warszawy do Tbilisi (samolot LOT startuje o godz. 22:30). Przylot do Tbilisi ok. godz. 04:00 miejscowego czasu.

Dzień 2: Transfer z lotniska w Tbilisi do Gudauri (2,5 godz.), wczesne zakwaterowanie w hotelu, czas wolny przeznaczony na narty.

Dzień 3 – 6: Gudauri, czas wolny (narty).

Trasy narciarskie

Dzień 7: Po śniadaniu transfer z Gudauri do Tbilisi. Zwiedzanie centrum miasta z polskojęzycznym przewodnikiem. Wieczorem uroczysta kolacja z winem i pokazem tańców gruzińskich. Nocleg w hotelu w Tbilisi.

Dzień 8: W nocy transfer na lotnisko w Tbilisi. Samolot LOT do Warszawy o godz. 04:50. Lądowanie w Warszawie o godz. 06:30.

CENA przy grupie minimum 4 osób: 720 USD/osoba.

ŚWIADCZENIA W CENIE:

– Transfery zgodnie z programem

– 5 noclegów w Gudauri w hotelu 3*

– Wczesne zakwaterowanie w hotelu w Gudauri drugiego dnia

– 1 nocleg w hotelu w Tbilisi 3*

– Śniadania w hotelach

– 1 uroczysta kolacja z winem i pokazem tańców gruzińskich

– Polskojęzyczny przewodnik w czasie zwiedzania Tbilisi

– Ubezpieczenie turystyczne KL, NNW i bagaż.

Jeden z wyciągów w Gudauri

Cena nie zawiera biletu lotniczego na trasie Warszawa – Tbilisi – Warszawa. Cena ta zależy od terminu lotu oraz wyprzedzenia z jakim bilet jest rezerwowany/kupowany. Szacunkowy koszt (polski LOT): 800 – 1200 zł/osoba.

Ceny skipassów:

1 dzień: 30 GEL; 3 dni: 84 GEL; 6 dni: 160 GEL. (1 GEL = 1,8 PLN).

 

Gruzja jest naszą pasją. Mamy tam doskonałe kontakty i duże doświadczenie – jako jedno z pierwszych biur w Polsce rozpoczęliśmy organizację wycieczek do Gruzji. Nasi piloci są specjalistami, doskonale znają temat, ciekawie i dużo opowiadają. Zapraszamy! Tu znajdują się OPINIE O NASZYM BIURZE.

Zobacz film z naszych wycieczek do Gruzji.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinie o naszym biurze

Najnowsze komentarze

Newsletter

Zapytaj o ofertę