fbpx

Kwarantanna narodowa

Do tej pory znaliśmy takie pojęcia, jak: duma narodowa, cechy narodowe, narodowa świadomość… Teraz dowiedzieliśmy się, że jest też coś takiego, jak „narodowa kwarantanna”. W związku z czym, nie mogliśmy się oprzeć i z tej okazji stworzyliśmy wyjątkową imprezę turystyczną. Wyjątkową, bo odbywa się bez wychodzenia z domu.

T-shirty z napisem “POLSKA” w różnych językach, od gruzińskiego i ormiańskiego, po białoruski.

W programie m.in.:

I. Układanie puzzli z mapą świata, Europy i Polski. Mamy kilka możliwości:

W gronie dorosłych. Polecamy puzzle: Mapa polityczna świata, 2 tys. elementów. W czasie tej podróży z całą pewnością uda się zdegustować niejedną butelkę gruzińskiego czy mołdawskiego wina, a mniej cierpliwi mogą sięgnąć też po armeńskie lub naddniestrzańskie koniaki. Kto był z nami na wycieczce, wie o co chodzi. Zróbcie od razu większy zapas, bo na Sylwestra zapowiadają godzinę policyjną.

Puzzle nie tylko pod choinkę. Również na czas kwarantanny narodowej.

Dorośli z dziećmi. Świetna rodzinna zabawa połączona z przyjemną nauką. W sam raz na świąteczno-noworoczny czas!

Dzieci we własnym gronie. Akurat na wolne dni, bo przypominamy, że w okresie narodowej kwarantanny, dzieci będą miały rządowy zakaz wychodzenia z domu. Jakieś zajęcie trzeba im znaleźć, a puzzle mogą spełnić tę cudowną rolę! Zobacz: Puzzle dla dzieci z mapą Europy, Polski i świata.

II. Lektura książki „O podróżowaniu”. Czyta się lekko i przyjemnie, ale zachęcamy też do bardziej aktywnych form obcowania z literaturą. Co można zrobić? Na przykład wysłać cytaty z książki do polityków, z urzędnikami ministerstwa odpowiadającego za turystykę w pierwszej kolejności. Może w końcu zrozumieją coś z uwarunkowań branży, którą tak skutecznie niszczą. Wysyłać można też do posłów. W okresie Świąt Bożego Narodzenia cuda się zdarzają, więc może to coś da. Piszcie też opinie i komentarze, jesteśmy ich bardzo ciekawi.

Książka o podróżach, turystyce i odkrywaniu świata.

III. Pakowanie walizki na prawdziwą wycieczkę, na którą przecież kiedyś w końcu będzie można pojechać. W bagażu podróżnika nie może zabraknąć wielofunkcyjnych kominów z motywem mapy świata, czy koszulek z napisem „Polska” w różnych językach – to szczególnie pasuje do NARODOWEJ kwarantanny. Polecamy też eleganckie i trwałe worki/plecaki. Również z motywem mapy albo z rzucającym się w oczy napisem „SPRAGNIENI PODRÓŻY”.

IV. Pełną uroków podróż przez najpiękniejsze zakątki Podlasia, dzięki bajkowym pracom plastycznym. Odwiedzimy m.in. Krainę Otwartych Okiennic oraz Szlak Tatarski. Zapraszamy!

TERMIN: 28.12.2020 – 17.01.2021

CENA: bezcenne! Takich przeżyć nie da nic innego i na pewno jeszcze przez lata będziemy o tym opowiadać.

Obraz z przedstawieniem zabytkowego meczetu w Kruszynianach na Tatarskim Szlaku.

Produkty, dzięki którym można odbyć tę jedyną i niepowtarzalną wycieczkę znajdą Państwo tu: sklep.krzysztofmatys.

Chcesz wziąć udział w wyprawie? Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

[email protected] tel. 85 742 90 16

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Treść wiadomości  Opinie o naszym biurze

  Najnowsze komentarze

  Newsletter

  Zapytaj o ofertę