fbpx

Opinie o wycieczce do Armenii

Oto kilka opinii przesłanych przez Turystów. Więcej informacji o jakości wycieczek organizowanych przez nasze biuro znajdziecie Państwo tu: Opinie o Krzysztof Matys Travel. Polecamy też zapoznanie się listą największych atutów wycieczki do Armenii.

****************

Wspaniała wyprawa do Armenii we wrześniu 2019 roku. Bogaty program zwiedzania, profesjonalna organizacja oraz niezwykle interesujące opowieści naszego pilota – Krzysztofa o historii, tradycjach, kulturze i współczesnym rozwoju tego pięknego kraju. Zobaczyliśmy cudowny Erywań – kolebkę piśmiennictwa ze wspaniałymi zbiorami manuskryptów, urokliwe klasztory, niektóre ukryte wysoko w górach, tajemniczy kamienny krąg Zorac Karer, który 3000 lat p.n.e. był prawdopodobnie pierwszym obserwatorium astronomicznym i wiele innych unikatowych zabytków….. Armenia to także różnorodna przyroda – górskie niedostępne szczyty, zielone lasy parku narodowego Dilidżan, czy błękitna toń jeziora Sevan. Kto nie był – gorąco polecam!!!! Wyprawa do Armenii świetnie zorganizowana przez wasze biuro pozwoliła zobaczyć niezwykłe miejsca, zapoznać się z kulturą i posmakować lokalne potrawy oraz trunki tego kraju. Plan wyprawy ułożony znakomicie, dziękujemy za to, że mogliśmy poczuć atmosferę południowego Kaukazu, a historia przybliżona przez Krzysztofa na długo pozostanie w pamięci!
– Robert

****************

Właśnie wróciliśmy z wyprawy do Armenii. Nie był to nasz pierwszy wyjazd organizowany przez biuro Krzysztof Matys Travel, więc nie będę pisał tu o samej organizacji wycieczki, bo ta była jak zwykle perfekcyjna.
Przewodnikiem i zarazem pilotem był sam Krzysztof Matys, który z wielką pasją i zaangażowaniem przybliżał nam ten piękny kraj, jego kulturę, tradycje, zwyczaje i zamieszkujących go ludzi. Mogliśmy podziwiać niesamowite średniowieczne klasztory i inne wiekowe zabytki, delektować się wspaniałą kuchnią a także poznać przebogatą historię Armenii i jej wkład w rozwój naszej cywilizacji.
Z naszej strony możemy bardzo polecić odwiedzenie tego fascynującego zakątka Południowego Kaukazu z biurem Krzysztofa Matysa.
– Łódź, 05.2019, Magda i Robert

****************

Dopiero co byliśmy  z Biurem Krzysztof Matys Travel w Armenii. To nasza kolejna, niesamowita wyprawa z tym biurem. Wszystko było  perfekcyjne: organizacja i  opieka stwarzająca poczucie bezpieczeństwa ze strony miejscowego pilota, piękne opowieści i wnikliwe, analizy aktualnych problemów Ormian samego Krzysztofa Matysa, dla którego, widać praca jest pasją a pasja pracą. Warto zobaczyć, przeżyć i zapamiętać…
– Danusia i Jacek, Natolin, 06.05.2019 r.

****************

Armenia – trochę los zdecydował, że to właśnie ten kraj zwiedzałam (28.09-06.10.2018) i okazało się, że to było CUDOWNE przeżycie. Piękny, naturalny, prawdziwy i niepowtarzalny kraj, bez żadnego kiczu, bez komercji. Wspaniała kuchnia. Serdeczni, szczerzy ludzie. Mój zachwyt wynika też z perfekcyjnej organizacji wyprawy przez biuro Krzysztof Matys TRAVEL. Wiedza p. Krzysztofa jest niesamowita i co bardzo ważne, ma dar jej przekazywania. Czuje się też jego autentyczną troskę o wszystkich uczestników. Razem z armeńskim przewodnikiem Gagikiem potrafili stworzyć świetny klimat.
Bardzo, bardzo polecam wszystkim Armenię. No i ja na zagraniczne wyprawy teraz już tylko z Krzysztof Matys TRAVEL.
Pozdrawiam, Maryla

****************

Panie Krzysztofie – bardzo dziękuję za wycieczkę do Armenii. Miała ona dla mnie dużą wartość poznawczą.
Super słuchało się Pana i Pani Ani. Prawdziwie autorski program poparty dużą wiedzą. To trzeba po prostu bardzo doceniać. Gratuluję również super logistyki i po prostu miejscowych kontaktów, rozpoznania sytuacji. Wszystko zagrało wspaniale!
– Sebastian S., wrzesień 2018 r.

****************

Maj 2018. Wróciliśmy z wycieczki po Armenii, którą jesteśmy oczarowani. Piękne krajobrazy, niesamowite średniowieczne kościoły,fantastyczna kuchnia. Ogromnym atutem p. Krzysztof Matys, który nas tam oprowadzał, posiadający niesamowitą wiedzę na temat kraju,opowiadający w tak piękny i dostępny dla laika sposób, zapewniający mnóstwo atrakcji duchowych i kulinarnych.
Zarówno On jaki i miejscowy przewodnik p. Garik dbali, abyśmy wszyscy czuli się bezpiecznie i jak najwięcej dowiedzieli się o tym wspaniałym kraju. Świetny kierowca i b. wygodny autokar, dobre hotele, i świetne miejscowe trunki dopełniały resztę. Dziękujemy za tak wspaniale spędzony weekend i z całego serca polecamy nie zdecydowanym Armenię z biurem p. KRZYSZTOFA MATYSA.
– Grażyna i Piotr

****************

Wyobrażam sobie test, który mierzy zadowolenie z wycieczki, w którym punktowane są: jak bardzo interesujący jest cel wyprawy; odpowiednia organizacja wycieczki: dobrze dobrana trasa, odpowiednie miejsca postojowe, przemyślany czas zwiedzania grupowego i indywidualnego; relacje między przewodnikiem a uczestnikami; poznanie miejscowej kuchni; pozyskane informacje o zwiedzanym kraju itp. Gdyby to wszystko wypunktować np. od 1 do 10 – to w ocenie wycieczki do Armenii, jaką odbyliśmy trzeba by dodać dodatkowe „plusy dodatnie” . Fantastycznie ciekawa, perfekcyjnie zorganizowana, niezwykle ciekawe opowieści o historii i teraźniejszości Armenii, sympatyczne relacje z przewodnikiem p. Krzysztofem Matysem i ormiańskim opiekunem p. Garikiem. Brakuje mi dalszych słów uznania.
Jest tylko jeden minus tej wyprawy …. że jest już poza nami. Serdecznie pozdrawiamy organizatorów i uczestników wyprawy po Armenii.
– Marta i Ryszard

****************

Jesteśmy bardzo zadowoleni z majowego wyjazdu do Armenii. Mała grupa, mili uczestnicy, fenomenalny pilot oraz bardzo dobry lokalny opiekun stworzyli niezapomniany klimat.
Wiedza na temat Armenii i ciekawostek na jej temat oraz talent przekazywania przez Krzysztofa były nie do przecenienia.
Gagik był bardzo pomocny i uczynny we wszystkich sytuacjach.
W „bonusie” mieliśmy możliwość uczestnictwa w samym centrum, mamy nadzieję, że historycznych przemian w Armenii.
Bardzo polecamy Pilota :)), biuro i samą wycieczkę.
– Ewa i Maciek

****************

Minęło kilka lat od wycieczki z Biurem Krzysztofa do Armenii i Górskiego Karabachu, byliśmy z żoną od tego czasu na wielu pięknych i egzotycznych wyprawach, lecz podczas wszystkich dyskusji i wspomnień wśród znajomych i współpodróżników, najcieplej wspominamy właśnie to biuro, pełen profesjonalizm, wiedza i osobiste zaangażowanie właściciela, pozostawia w człowieku cudowny ślad wspomnień, kameralne grupy, perfekcyjna organizacja każdej chwili pobytu, gwarantuje, iż człowiek nie żałuje ani jednego grosz wydanego, na Wyprawy dla Koneserów. Dziękujemy za to wszystko i jesteśmy pewni że nasze drogi znowu się spotkają 🙂
– Wołodia

****************

Wróciłam właśnie z Armenii. Wycieczka po tym kraju i Górskim Karabachu zorganizowana została perfekcyjnie. Po prostu nie ma się do czego choćby w najmniejszym stopniu przyczepić… 🙂 Fantastyczna opieka pilotów – Krzysztofa i Kariny, świetna baza hotelowa, pyszne posiłki, cudowna muzyka… Zadziwiająca wiedza Krzysztofa i umiejętność jej bezbolesnego przekazania.. Dyskrecja, życzliwość, wdzięk Kariny.. Cudowny czas, w oczach na długo zostaną krajobrazy i miejsca. Dziękuję z całego serca! Z tym Biurem choćby na koniec świata! Pozdrawiam serdecznie!
– Ola, 30 kwietnia 2015

****************

Dzień dobry z Kostrzyna nad Odrą. Odzywam się do Państwa z kresów zachodnich i chciałabym raz jeszcze bardzo podziękować za niezwykle interesującą podróż po Armenii i Górskim Karabachu. To była prawdziwa uczta dla mojego serca, oczu, uszu. Tyle nowych smaków, zapachów… Kilka dni – a ja, tyle zobaczyłam, tak wiele nauczyłam się. Szczęśliwie wróciłam do domu i już myślę o  następnych wyjazdach (Gruzja albo Etiopia). Dziękuję Krzysztof, Karina, Suren za Waszą subtelną troskę. Pozdrawiam bardzo ciepło. Do zobaczenia, pa, pa.
– Kasia Drygajło

****************

Ech Armenia, już zaczynamy tęsknić… Trochę wycieczek już za nami, jednak na tak kameralnej i wspaniale zorganizowanej wycieczce jeszcze nie byliśmy. Wszystko, począwszy od bardzo dobrego kontaktu z biurem poprzez organizację wyjazdu, bardzo dobrą bazę hotelową , kuchnię, że tylko palce lizać, było super.
Krzysztof niezwykle fachowo acz bezboleśnie wtłoczył nam do głów niemało wiedzy o Armenii. Karina, nasza śliczna ormiańska opiekunka i pilot czuwała nad nami jak dobry duch, a kierowca woził bezpiecznie i punktualnie. Zobaczyliśmy naprawdę dużo pięknych i historycznie ciekawych miejsc.
Szczerze polecamy i Biuro Krzysztofa Matysa i ten przepiękny kraj – górzysty, pełen wspaniałych, nigdzie indziej nie spotykanych zabytków oraz przyjaznych i gościnnych ludzi. Pakujcie walizki!
– Ania i Andrzej ze Słupska

****************

Kilka dni temu wróciliśmy ze wspaniałej jesiennej wyprawy do Armenii i Górskiego Karabachu organizowanej przez biuro Krzysztof Matys Travel i chcemy podzielić się swoimi wrażeniami w telegraficznym skrócie. Armenia: piękna (jesienią zdominowana przez złociste i rude górskie hale); pełna dobrze utrzymanych, bardzo wiekowych zabytków; zaskakująca różnorodnością smaków, zapachów, kolorów. Górski Karabach: fascynujący przez fakt istnienia państwa, które de facto nie istnieje; bezpieczny; zamieszkany przez przyjaźnie nastawionych ludzi, którym bardzo zależy na tym, by świat się dowiedział, że żyje się u nich normalnie i spokojnie. Organizacja wyjazdu: rewelacyjna pod każdym względem; bardzo dobre hotele; wszystko dopracowane do ostatniego szczegółu; kolacje w lokalnych restauracjach pozwalały rozsmakować się w ormiańskiej kuchni; do dyspozycji grupy cały czas nie tylko polski pilot, ale również cudowna ormiańska przewodniczka. Najlepsze zostawiliśmy na koniec. Pan Krzysztof – właściciel biura: wspaniały pilot, przewodnik, człowiek o niesamowitej wiedzy, obdarzony talentem jej przekazywania, osoba łącząca perfekcjonizm z ciepłem i spokojem.
Jeśli czytacie tą opinię, bo nurtuje Was pytanie: czy jechać z biurem pana Krzysztofa, to odpowiedź brzmi: absolutnie tak.
Jeśli nie możecie się zdecydować, czy jechać do Armenii. Już nie myślcie. Po prostu jedźcie tam z Krzysztof Matys Travel.
– Sylwia i Tadek ze Zgorzelca

****************

Polecamy też artykuł Dziesięć powodów, dla których warto pojechać do Armenii.

Wycieczka zawiera najbardziej atrakcyjne miejsca w Armenii. Docieramy do miejsc, które omija masowy ruch turystyczny. Dodatkowym atutem jest wyśmienita lokalna kuchnia i przednie trunki. Kameralna grupa (około 18 osób) oraz pilot/przewodnik doskonale znający kraj.

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinie o naszym biurze

Najnowsze komentarze

Newsletter