fbpx

Opinie o wycieczce do Mołdawii

Oto kilka wypowiedzi Turystów na temat naszej wycieczki Mołdawia-Naddniestrze. Więcej opinii znajdą Państwo tu: Opinie o biurze.

*****************

Niedawno wróciliśmy z wycieczki po Mołdawii. Po raz kolejny biuro i pan Krzysztof Matys (jako pilot przewodnik) zabrali nas na niezapomniane wakacje (byliśmy już razem z nimi w Gruzji). Nie chcę powielać komplementów pisanych powyżej, ale wskazać na pewne niezaprzeczalne atuty wypraw z Matys Travel. Są to wyprawy dla każdego, dla ciekawego świata jak i już doświadczonego turysty. Tempo programu jest spokojne, jednak pozwala maksymalnie czerpać z kultury, kuchni i wszelakiego bogactwa zwiedzanej krainy. Hotele są zawsze dobrze zlokalizowane i w wysokiej klasie jak na objazdowe wycieczki. Przewodnicy i piloci są wspaniali. Zarówno Gwanca (z którą byliśmy w Gruzji) jak i pan Krzysztof to wspaniali oratorzy, odpowiadają na każde pytanie przykuwając uwagę i nie pozwalając spać w autokarze. Dzięki małej liczbie uczestników w grupie (zazwyczaj 16 osób) każdy ma podwójne miejsce podczas podróży (SUPER!!). Zachęcam wszystkich, jeśli ktokolwiek myśli o kierunkach proponowanych przez biuro, nie ma co się zastanawiać tylko korzystać!!! Ceny nie są niskie, ale wyjazdy są tego warte. Być może małe lokalne biuro nie budzi państwa zaufani jednak uczestnicy ostatniej wyprawy to osoby, które w większości już wielokrotnie wyjeżdżały z panem Krzysztofem i wciąż wracają. Pozdrawiamy całe biuro Matys Travel.

Agnieszka i Marek Lulewicz

*****************

W październiku tego roku wspólnie z przyjaciółmi zaliczyliśmy wspaniałą wycieczkę do Mołdawii zorganizowaną przez autorskie biuro podróży Krzysztofa Matysa. Pragnę podkreślić słowo autorskie, jako, że nasza wycieczka była indywidualnie zorganizowana dla naszej 10 osobowej grupy i pomimo, że wcześniej z Krzysztofem się nie znaliśmy, to podczas naszej kilkuminutowej rozmowy wymieniliśmy nasze oczekiwania co do wyjazdu i dzisiaj mogę potwierdzić, że Krzysztof doskonale potrafi uszyć wyjazd na miarę. Uwielbiam ludzi którzy wykonują swoją pracę z pasją, a jego biuro i jego współpracownicy tacy po prostu są. Posiadają ogromną wiedzę o miejscu w które zawożą swoich klientów, widać na każdym kroku z jaką radością przybliżają historię, kulturę, kuchnię no i oczywiście jak to w Mołdawii smak wina. Do tego wszystkiego perfekcyjna organizacja całego wyjazdu.
Polecam wszystkim biuro podróży krzysztofmatys.pl no i oczywiście Mołdawię.
Asia i Marcin z przyjaciółmi (Kępno)

*****************

Byłem z panem Krzysztofem w Mołdawii. Piękny kraj. Ciekawe klasztory. Zielono. Piwnice winne – niesamowite. Jedzenie – palce lizać. Oczywiście wino. Interesująca Gagauzja i Naddniestrze. Organizacja wycieczki na medal. Na pewno pojadę jeszcze raz.

Jan Nawalany

*****************

Serdecznie polecam wycieczkę do Mołdawii. To absolutnie najlepszy moment, aby odwiedzić ten kraj, w którym dopiero pojawiają się pierwsi turyści. W Mołdawii jest wszystko – począwszy od reliktów komunizmu, piękne wioski i cerkwie, aż po wyśmienite wino z winnic, których podziemne tunele osiągają nawet 200 km długości. Biuro Krzysztofa polecam zawsze, mając również bardzo pozytywne doświadczenie z wyjazdów do Gruzji czy Armenii. Merytoryczni, doświadczeni przewodnicy, logistyka bez zarzutu.

Irena

*****************

Mołdawia godna poznania z biurem Krzysztofa Matysa. Super wycieczka zwłaszcza dla emeryta, cały pobyt w jednym hotelu, wyśmienita kuchnia i dobre wino i przysłowiowa gościnność miejscowych.

Paweł

*****************

Chcąc podsumować w kilku słowach podróże (było ich do tej pory dwie Gruzja i Mołdawia, ale pewnie to nie koniec) z Krzysztof Matys Travel muszę powiedzieć że każda z nich miała wspólny mianownik – Krzysztof. Niewątpliwie jego zaangażowanie w realizację programów, profesjonalizm i znajomość miejscowych realiów jest wartością jakiej nie oferują duzi komercyjni touroperatorzy. Tym cenniejsze jest to że indywidualne programy zwiedzania uatrakcyjniają „nieprzewidziane” wydarzenia, a to udział w gruzińskim weselu, spotkanie z Baronem Cyganów, czy przezabawne pożegnanie młodych chłopaków ze wsi idących do wojska.

Krzysztof Matys, daje także niewątpliwie wartość dodaną do odwiedzanych miejsc, przez osobistą znajomość ludzi i olbrzymią wiedzę historyczną.

W taki sposób stajemy się nie tylko biernymi obserwatorami krajobrazów, lecz mamy szansę poczuć klimat odrębnej kultur.

Szczerze polecam – Andrzej z Ostródy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinie o naszym biurze

Najnowsze komentarze

Newsletter

Zapytaj o ofertę