fbpx

Incentive. Moskwa 4 dni

Wycieczka do Moskwy na zamówienie grupy. Wyjazd integracyjny połączony ze zwiedzaniem najważniejszych atrakcji stolicy Rosji. Uroczyste kolacje z muzyką i tańcami.

1 dzień: WARSZAWA – MOSKWA

Zbiórka uczestników na lotnisku im. F. Chopina. Wylot do Moskwy. Transfer do hotelu restauracji. Obiad. Przyjazd do hotelu. Zakwaterowanie i odpoczynek. Następnie wyjazd na uroczystą kolację (muzyka, tańce, kuchnia rosyjska, występ zespołu folklorystycznego). Powrót do hotelu i nocleg.

Moskwa nocą

Moskwa nocą

2 dzień: MOSKWA

Po śniadaniu spotkanie z przewodnikiem, wyjazd na całodzienne zwiedzanie miasta. Plac Czerwony, oglądanie z zewnątrz soboru Kazańskiego i cerkwi Wasyla Błażennego. Zwiedzanie Kremla. Główny Powszechny Dom Towarowy (GUM). Przejazd metrem na Arbat i spacer po słynnym moskiewskim deptaku. Obiad. Powrót do hotelu na krótki odpoczynek. Wyjazd do Teatru Bolszoj. Przedstawienie w teatrze. Po spektaklu przejazd autokarami po Moskwie nocą, m.in. Worobiowe Góry, Uniwersytet Łomonosowa. Powrót do hotelu ok. godz. 02.00 i nocleg.

3 dzień: MOSKWA

Śniadanie. Nieco późniejszy wyjazd z hotelu. Wycieczka do Carycyna. W międzyczasie obiad. Wizyta w WDNCh. Powrót do hotelu i odpoczynek. Wyjazd na uroczystą kolację. Restauracja uzbecka, na stole zagoszczą wyśmienite potrawy typowe dla kuchni Azji Środkowej. Powrót do hotelu i nocleg.

4 dzień: MOSKWA – WARSZAWA

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Borodino. Następnie obiad w restauracji (tradycyjna kuchnia rosyjska) i rejs statkiem po rzece Moskwie (1,5 godziny). Transfer na lotnisko. Wylot do Warszawy.

Rejs statkiem

Rejs statkiem tuż przy murach Kremla

ŚWIADCZENIA:

– bilet lotniczy Warszawa-Moskwa-Warszawa;

– 3 noclegi w Moskwie, hotel 4*, pokoje 2-os. z łazienkami;

– transport komfortowymi autokarami (2 autokary) oraz przejazd metrem;

– wyżywienie zgodnie z programem: śniadania, obiady i kolacje;

– bilety wstępów, w tym Kreml z soborami;

– bilety do teatru Bolszoj;

– opiekę pilota/przewodnika;

– ubezpieczenie turystyczne;

– koszty wizy rosyjskiej.

Zobacz też naszą standardową wycieczkę do Moskwy (5 dni).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinie o naszym biurze

Najnowsze komentarze

Newsletter

Zapytaj o ofertę