fbpx

Z kim warto pojechać do Gruzji

Wzięliśmy z żoną udział w wycieczce do Gruzji (październik 2018 r). Jesteśmy zachwyceni! Profesjonalizm w przygotowaniu imprezy widoczny był w każdym aspekcie: program, logistyka (przemieszczania się, zakwaterowanie, żywienie) i … czuwająca nad wszystkim, a nas za rękę prowadząca fantastyczna Pani Irina. Bardzo dziękujemy Panu Krzysztofowi i całemu Biuru za wielką przyjemność, którą nam sprawiliście! Szczególne zaś podziękowania składamy na ręce Pana Krzysztofa dla Pani IRENY, Najwspanialszej Pani Pilot-Przewodnik. Z czasem pewnie zapomnimy nazwy zwiedzanych zabytków, ale Iriny nie da się zapomnieć!!! Jeżeli ktoś planuje wycieczkę w tamtą stronę POLECAMY (z własnego doświadczenia) właśnie to Biuro.

                                                                             – Jolanta i Wacław Niezgodzińscy

To jedna z opinii Turystów, którzy wzięli udział w wycieczce “Magiczne bezdroża Gruzji”. Więcej recenzji znajdą Państwo tu: Opinie o wycieczce do Gruzji.

Krzysztof Matys w Gruzji

Warto zwrócić uwagę na standard wycieczki. To ważne, ponieważ, jak wiadomo wycieczka wycieczce nierówna. Istotna jest między innymi wielkość grupy, jakość pracy pilota/przewodnika, klasa i położenie hoteli, standard wyżywienia… Więcej na ten temat: Atuty wycieczki do Gruzji.

Oryginalne programy, najlepsi piloci, kameralne grupy. Organizujemy wycieczki dla koneserów wyjątkowych podróży. W przypadku Gruzji jest to już kilkanaście lat doświadczenia. Zapraszamy!

Atrakcyjna wycieczka objazdowa. Najważniejsze miejsca w Gruzji plus rewelacyjna Swanetia. Wyprawa dla koneserów. Kameralna grupa (około 18 osób!), pilot/przewodnik doskonale znający Gruzję, wysoki standard świadczeń. W 2023 r. wycieczka wydłużona o 1 dodatkowy dzień, a więc jeszcze bardziej atrakcyjna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinie o naszym biurze

Najnowsze komentarze

Newsletter

Zapytaj o ofertę