fbpx

Z kim warto pojechać do Gruzji

Wzięliśmy z żoną udział w wycieczce do Gruzji (październik 2018 r). Jesteśmy zachwyceni! Profesjonalizm w przygotowaniu imprezy widoczny był w każdym aspekcie: program, logistyka (przemieszczania się, zakwaterowanie, żywienie) i … czuwająca nad wszystkim, a nas za rękę prowadząca fantastyczna Pani Irina. Bardzo dziękujemy Panu Krzysztofowi i całemu Biuru za wielką przyjemność, którą nam sprawiliście! Szczególne zaś podziękowania składamy na ręce Pana Krzysztofa dla Pani IRENY, Najwspanialszej Pani Pilot-Przewodnik. Z czasem pewnie zapomnimy nazwy zwiedzanych zabytków, ale Iriny nie da się zapomnieć!!! Jeżeli ktoś planuje wycieczkę w tamtą stronę POLECAMY (z własnego doświadczenia) właśnie to Biuro.

                                                                             – Jolanta i Wacław Niezgodzińscy

To jedna z opinii Turystów, którzy wzięli udział w wycieczce „Magiczne bezdroża Gruzji”. Więcej recenzji znajdą Państwo tu: Opinie o wycieczce do Gruzji.

 

Krzysztof Matys w Gruzji

Warto zwrócić też uwagę na standard wycieczki. To ważne, ponieważ, jak wiadomo wycieczka wycieczce nierówna. Istotna jest między innymi wielkość grupy, jakość pracy pilota/przewodnika, klasa i położenie hoteli, standard wyżywienia… Więcej na ten temat: Atuty wycieczki do Gruzji.

Oryginalne programy, najlepsi piloci, kameralne grupy. Organizujemy wycieczki dla koneserów wyjątkowych podróży.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Opinie o naszym biurze

Najnowsze komentarze

Newsletter