fbpx

Incentive

Do każdego wyjazdu podchodzimy indywidualnie, angażując całą naszą wiedzę, doświadczenie i kontakty. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują wyjątkowy produkt.
Nie uprawiamy turystyki masowej. Organizujemy wyprawy dla koneserów.
[caption id="attachment_3043" align="alignleft" width="350"] Nasz folder, 2016 r.[/caption]
Do tej pory z naszych usług skorzystali m.in. Lotos, McCain, Liberty Direct, Frito Lay, SOT, Leroy Merlin, Izba Notarialna, Stowarzyszenie Sędziów Polskich “Iustitia”, Muzeum Zamoyskich w Kozłówce, Stowarzyszenie Elektryków Polskich, Lasy Państwowe, Isuzu…
Do naszych sztandarowych kierunków należą m.in.: Gruzja, Armenia, Mołdawia, Japonia, Chiny, Iran, Etiopia, Indie, Kuba, Rosja, Litwa i Białoruś.
Zdajemy sobie sprawę jaka odpowiedzialność na nas spoczywa. Zlecając nam zorganizowanie wyjazdu typu incentive, w nasze ręce przekazują Państwo część troski o markę firmy lub instytucji. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, żeby taka impreza przyniosła Państwu jak największe korzyści.
Przykładowe programy zrealizowanych imprez: Gruzja, Moskwa, Iran, Armenia, Mołdawia, Litwa, Białoruś

Wycieczka dla koneserów wyjątkowych podróży. Bogaty program, w tym doskonała miejscowa kuchnia i wino. Piękne krajobrazy, malownicze zabytki, rejs statkiem po Douro i czas na plażowanie. Tu można posłuchać jak Krzysztof Matys opowiada o Portugalii.

Wycieczka do Iranu na zamówienie grupy (incentive). Wyjazd integracyjny połączony ze zwiedzaniem najważniejszych atrakcji Teheranu, Szirazu i Persepolis. Wysoki standard świadczeń.

Piękny górzysty kraj! Średnia wysokość Armenii to 1,8 tys. m n.p.m. Wspaniałe krajobrazy i tysiącletnie zabytki. A do tego wyśmienita kuchnia i zabawa przy słynnych, lokalnych trunkach. Atrakcyjny kraj na wyjazdy typu incentive. Z przyjemnością organizujemy tu również konferencje i szkolenia. Polecamy!

W programie znajduje się m.in. Kalkuta, w tym oczywiście Dom Matki Teresy. Poza tym najbardziej znane turystyczne atrakcje północnych Indii, ze słynnym Tadź Mahal na czele.

Wycieczki do Gruzji są naszą specjalnością. Każdego roku organizujemy mnóstwo imprez: standardowych wycieczek objazdowych oraz wyjazdów na zamówienie grup, firm i instytucji.

Odwiedzimy największe na świecie piwnice winne. Imprezom typu incentive sprzyja wyśmienita kuchnia i dobre wino. Z całą pewnością zachwyceni będą miłośnicy enoturystyki. Dodatkowym atutem jest wizyta w Naddniestrzu.

Piękny region północno-wschodniej Polski jest wymarzonym miejscem na wyjazd typu incentive. Dodatkowym atutem jest regionalna kuchnia (kartacze, soczewiaki, mrowisko, sękacz…) i ciekawe trunki.

Wycieczka do Moskwy na zamówienie grupy. Wyjazd integracyjny połączony ze zwiedzaniem najważniejszych atrakcji stolicy Rosji. Uroczyste kolacje z muzyką i tańcami.

Opinie o naszym biurze

Najnowsze komentarze

Newsletter