Wyjazdy indywidualne

Wycieczki na zamówienie, już od 2 osób. Programy szyte na miarę. Każdy zakątek świata. Wszystko jest możliwe!

Od lutego 2017 r. turyści mogą wjechać na terytorium Białorusi bez konieczności posiadania wizy. Warunkiem jest przekroczenie granicy na lotnisku w Mińsku. Z rozwiązania tego skorzystać mogą turyści, którzy na terenie Białorusi przebywać będą maksymalnie 5 dni.

Białoruś to najbliższa Polsce „egzotyka”. Nie ma tam wielu turystów, a kraj jest ciekawy, gościnny i bezpieczny. Śmiało można jechać! Z racji na położenie Białegostoku, na Białorusi znamy się jak mało kto. Organizujemy piękne wycieczki!

Proponujemy Państwu narciarskie wyjazdy do Gudauri, najlepszego gruzińskiego ośrodka narciarskiego. Sezon: zima 2017. Wyjazd można połączyć ze zwiedzaniem Tbilisi oraz degustacją gruzińskich potraw i wina.

Kaziuk to największe, najbardziej huczne święto Wilna. Odbywa się co roku na początku marca. To także najstarszy jarmark w tej części Europy. Jego historia liczy ponad 400 lat!

11 DNI

Wycieczka realizowana już od 2 osób! Dla koneserów wyjątkowych podróży. Tajemnicze himalajskie Królestwo Grzmiącego Smoka jest marzeniem wielu podróżników. Położony we wschodnich Himalajach Bhutan sprawia oszałamiające wrażenie.

Rajdy off road w Gruzji, Armenii i Azerbejdżanie. Południowy Kaukaz jest bardzo atrakcyjnym celem wypraw samochodów z napędem 4×4. Dla profesjonalistów i amatorów.

Petersburg zachwyca o każdej porze roku. Organizujemy wycieczki na zamówienie w każdym miesiącu. Już od 2 osób! Zapewniamy wysoki standard i polskojęzycznego pilota/przewodnika. Szczególnie polecamy czerwiec – ze względu na białe noce.

Zapraszamy Państwa na wyprawę do dwóch buddyjskich królestw:  Ladakhu – zwanego „Małym Tybetem” i odizolowanego przez wiele miesięcy w roku Zanskaru, w którym dziedzictwo buddyzmu zachowało się niemal w niezmienionej postaci.

Wycieczka do Australii. Plus Tasmania. Możliwość połączenia ze zwiedzaniem Nowej Zelandii lub/i wypoczynkiem na wyspach Pacyfiku np. Fidżi oraz zwiedzaniem jednej z azjatyckich metropolii np. Dubaju, Singapuru, Hong Kongu. Już od 2 osób.

Wycieczka do Nowej Zelandii. Kilka wariantów. Również w połączeniu z Australią, wyspami Pacyfiku, np. Fidżi oraz Dubajem, Singapurem lub Hong Kongiem. Na indywidualne zamówienie. Już od 2 osób.

7-10 DNI

Wycieczka w 3 wariantach: Mołdawia; Ukraina – Mołdawia oraz Rumunia – Mołdawia. Przeloty z Polski do Odessy, Kiszyniowa lub Bukaresztu. Program szyty na miarę pod zamówienie grupy. Już od 2 osób!

GRUZJA, 11 dni. Program ze Swanetią.

Kutaisi – Tbilisi – Kazbegi – Kachetia  – Mccheta – Gori – Borżomi – Wardzia – Batumi – Mestia – Ushguli – Kutaisi

Program indywidualny, na zamówienie. W dowolnym terminie.

GRUZJA, 8 dni

Kutaisi – Gori – Kazbegi – Kachetia – Tbilisi – Mccheta – Borżomi – Wardzia – Kutaisi

Program indywidualny – na zamówienie, w dowolnym terminie i dla dowolnej ilości osób. Na życzenie Klientów możliwe są zmiany w programie.

Gruzja jest ojczyzną wina. Wytwarza się je tu od 7 tys. lat! W trakcie wycieczki odwiedzamy winnice i poznajemy najstarszy na świecie i nadal praktykowany sposób wytwarzania wina – metoda kachetyjska, gdzie zamiast beczek używa się glinianych kwewri. Oczywiście nie zabraknie degustacji. Spróbujemy też wybornej czaczy.

Opinie o naszym biurze

Najnowsze komentarze

Newsletter